RTEÜ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

RTEÜ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E TEŞEKKÜR PLAKETİ Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM, Genel Müdür Yardımcıları Zeki KARAOĞLU ve Erdinç HATİNOĞLU ile birlikte, Pazar İlçesinde bulunan, Recep Tayyip Erdoğan Ziraat Fakültesine çalışma ziyaretinde bulundu. RTEÜ Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa AKBULUT, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI..

Tarih : Okunma : 10 Defa Okundu... Yorum Yap

RTEÜ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM, Genel Müdür Yardımcıları Zeki KARAOĞLU ve Erdinç HATİNOĞLU ile birlikte, Pazar İlçesinde bulunan, Recep Tayyip Erdoğan Ziraat Fakültesine çalışma ziyaretinde bulundu.

RTEÜ Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa AKBULUT, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI ve Fakülte Sekreteri Zafer Yücel ÇETİN tarafından karşılandı. RTEÜ Ziraat Fakültesinde devam etmekte olan çevre düzenleme faaliyetleri kapsamında Çaykur Genel Müdürlüğünün desteği ile yeni kurulan damızlık klon çay bahçesinde hep birlikte incelemelerde bulundular. Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’e, RTEÜ Ziraat Fakültesine vermiş olduğu katkılarından dolayı Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mustafa AKBULUT tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Ziyarette Çaykur Genel Müdürlüğü ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitemiz arasında yürütülen projeler ve çalışmalarla ilgili işbirliğinin önemi üzerinde duruldu. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İlk yorumu siz yazın