RTEÜ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE DÜZENLENEN PANELE ÖGRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

RTEÜ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE DÜZENLENEN PANELE ÖGRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ Recep Tayyip Erdoğan Üniversitemizde Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler Paneli Gerçekleştirildi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI RTEÜ Bilimleri Fakültesi tarafından “Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler” konulu panel düzenlendi. Moderatörlüğünü, RTEÜ Spor Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Arslan Kalkavan’ın yaptığı panelde, Çaykur..

Tarih : Okunma : 9 Defa Okundu... Yorum Yap

RTEÜ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE DÜZENLENEN PANELE ÖGRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitemizde Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler Paneli Gerçekleştirildi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

RTEÜ Bilimleri Fakültesi tarafından “Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler” konulu panel düzenlendi. Moderatörlüğünü, RTEÜ Spor Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Arslan Kalkavan’ın yaptığı panelde, Çaykur Rizespor Kulübü Başkan Vekili Adnan Er, Rize ASKF Başkanı Ali Çelik, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, RTEÜ Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Katmer, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız ve Güneysu Spor Kulübü Başkanı Rıfat Özer panelist olarak katıldı. Panelde, Türkiye’de spor kulüplerinin finansal durumu, altyapı çalışmaları, sporcu yetiştirme politikaları, yönetimsel sorunlar gibi sportif konular ele alındı. Ayrıca, önümüzdeki dönem için spor kulüplerinin karşılaşabileceği sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele, RTEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, yöneticiler, Rize’de kurulu spor kulüpleri başkanları, üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencileri, antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve spor lisesi öğrencileri katıldı.

İlk yorumu siz yazın