RİZZE TEK YÜREK

Deprem Bölgesinde GÖNÜLLÜ OL Depremzedeler İçin KONAKLAMA Yerim Var Deprem Bölgesinden RİZE’YE Gelmek İstiyorum Deprem Bölgesinden RİZE’YE Gelen Depremzede Kaydı Deprem Bölgesinden RİZE’YE Gelen Araç Kaydı Yaşanan depremlerin ardından bazı ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaçları hem daha kolay ve hızlı bir şekilde yönlendirmek hem de vatandaşlarımızın başvurularını tek bir platformda toplamak amacıyla vatandaşlarımızdan gelen yoğun..

RİZZE TEK YÜREK
Tarih : Okunma : 13 Defa Okundu... Yorum Yap

Deprem Bölgesinde

GÖNÜLLÜ OL

Depremzedeler İçin

KONAKLAMA

Yerim Var

Deprem Bölgesinden

RİZE’YE

Gelmek İstiyorum

Deprem Bölgesinden

RİZE’YE

Gelen Depremzede Kaydı

Deprem Bölgesinden

RİZE’YE

Gelen Araç Kaydı

Yaşanan depremlerin ardından bazı ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaçları hem daha kolay ve hızlı bir şekilde yönlendirmek hem de vatandaşlarımızın başvurularını tek bir platformda toplamak amacıyla vatandaşlarımızdan gelen yoğun istek üzerine Rize Valiliğinin koordinatörlüğünde gönüllü vatandaşlarımız tarafından bu platform hizmete açılmıştır.
Bu platform deprem bölgesinden ilimize gelmek isteyen afetzede vatandaşlarımız ile gönüllü araçların ve gönüllü konut sahiplerinin birbirleri ile koordine edildiği bir sayfadır.
Bu platform deprem bölgesine gitmek isteyenlerin yoğun başvuruları üzerine henüz valiliğimiz tarafından gönüllülerin deprem bölgesine gönderilmesine dair alınmış bir karar olmasa da başvuruların bir platformda tutulması ve valilikçe karar alınması halinde hızlı bir şekilde gönüllü ihtiyacının karşılanması amacıyla gönüllü vatandaşlarımız tarafından açılmıştır.

İlk yorumu siz yazın