RİZEYE YAKIŞMAYAN ÇİRKİN GÖRÜNTÜ

  RİZE-ERZURUM KARAYOLU KENARINDA AYLARDIR HERKESİN GÖRDÜĞÜ ÇİRKİNLİĞİ YETKİLİLER VE ÇEVRE İL MÜDÜRLÜĞÜ NİYE GÖRMÜYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize-Erzurum karayolunun Kalkandere Hurmalık köyü mevkiindeki çirkin çöplük görüntüsünün önlenmemesi tepki çekiyor. İnşaat firmasının şantiyesinden arta kalan çöplük aylardır bekliyor. Karayolu kenarında uzun süre şantiyesi bulunan bir inşaat firması şantiyeyi boşaltıp gidince çöp enkazını ortada bıraktı. Karayolunda seyahat..

Tarih : Okunma : 31 Defa Okundu... Yorum Yap

 

RİZE-ERZURUM KARAYOLU KENARINDA AYLARDIR HERKESİN GÖRDÜĞÜ ÇİRKİNLİĞİ YETKİLİLER VE ÇEVRE İL MÜDÜRLÜĞÜ NİYE GÖRMÜYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize-Erzurum karayolunun Kalkandere Hurmalık köyü mevkiindeki çirkin çöplük görüntüsünün önlenmemesi tepki çekiyor. İnşaat firmasının şantiyesinden arta kalan çöplük aylardır bekliyor.

Karayolu kenarında uzun süre şantiyesi bulunan bir inşaat firması şantiyeyi boşaltıp gidince çöp enkazını ortada bıraktı. Karayolunda seyahat edenlerin ve sürücülerin tepkisini çeken çirkinliğin ne zaman temizlenerek kaldırılacağı bilinmiyor. Çirkin görüntü hakkında şikâyetçi olan sürücüler’ ’bu manzara Rize’ye yakışmıyor. Çevre temizliğine önem verenler nerede. İnşaat firması şantiyesini kaldırıldı, firma burasını terk etti ama çöplüğünü rezaletini buraya bıraktı. Yetkililer bunu yapanı bulmalıdır. Bulunacak firmaya çevreyi kirlettiği için en ağır ceza verilmelidir. İnsan utanır. Bu çöplüğün en kısa sürede kaldırılmasını istiyoruz.

Rize Valiliği Çevre İl Müdürlüğü ne iş yapar. Burada niye yaptırım yaparak cezalandırma yoluna gitmez ve bu çöplüğü kaldırmaz’’ dediler

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş