RİZELİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BU GÜZEL HABERİ BEKLİYORLAR

RİZELİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BU GÜZEL HABERİ BEKLİYORLAR Fatih Sultan KARMESUT YILMAZ İSMİ YAKIŞACAK. HAVAALANINA AHMET MESUT YILMAZ İSMİ ÇOK YAKIŞACAK RİZELİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BU GÜZEL HABERİ BEKLİYORLAR Rize’de yapılmakta olan Havaalanına kısa süre aramızdan ayrılan Eski Başbakan Rizeli hemşerimiz Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin verilmesi düşüncesine ilgi çığ gibi büyüyor. Konuyla ilgili ortaya fikir katan her..

Tarih : Okunma : 174 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZELİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BU GÜZEL HABERİ BEKLİYORLAR

Fatih Sultan KARMESUT YILMAZ İSMİ YAKIŞACAK.

HAVAALANINA AHMET MESUT YILMAZ İSMİ ÇOK YAKIŞACAK

RİZELİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BU GÜZEL HABERİ BEKLİYORLAR

Rize’de yapılmakta olan Havaalanına kısa süre aramızdan ayrılan Eski Başbakan Rizeli hemşerimiz Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin verilmesi düşüncesine ilgi çığ gibi büyüyor. Konuyla ilgili ortaya fikir katan her kesimden Rizeli hemşerilerimiz siyasi hayatı boyunca, yaşamı boyunca Rize onun için hep birinci öncelik olan ve Milletvekilliği, Bakanlığı ve Başbakanlığı dönemlerinde Rize’ye yatırımları yapan Yılmaz’ın isminin verilmesinin bir vefa borcu olduğunu belirtiyorlar.  Rizeliler Merhum Başbakan Ahmet Mesut Yılmaz’ın vefatının 1. Yıldönümünde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bu güzel haberi bekliyorlar.

YILDIRIM AKBULUT ADI ÇOK YAKIŞTI

AHMET MESUT YILMAZ ADI ÇOK YAKIŞACAK 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, tarafından Erzincan Havaalanı’nın adını (1989-91) yılları arasında bir kez Başbakanlık yapan Erzincan Eski Milletvekili Yıldırım Akbulut’un adı verilerek değiştirmesi Çok Yakıştı. Bu vefalı davranışını takdirle karşılıyoruz.  Yapılmakta olan Rize-Artvin Havaalanı’nın adının (1991-99) yılları arasında üç kez Başbakanlık yapan Rize Eski Milletvekili Ahmet Mesut Yılmaz olması Çok Yakışacak. Cumhurbaşkanımızın bu vefayı göstereceğine inanıyoruz…

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş