RİZELİLER “ÇAYDALI” İLE SUCUKLU MANGAL SEFASI YAPTI..

RİZELİLER “ÇAYDALI” İLE SUCUKLU MANGAL SEFASI YAPTI.. Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kocaeli Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile Belediye Gençlik Merkezi ve Bilgi evinin düzenlemiş olduğu Portakallık mahallesi sosyal tesislerinde gerçekleştirilen “Gençlik Şöleni ”ne katıldı. Haber: Bayram Ali Kavalcı-Fotoğraflar: Rize Belediyesi Basın Bürosu Müzik performansları yarışmalar ve oyunların düzenlendiği şölen saat 16.00”da başladı. Belediye..

RİZELİLER “ÇAYDALI” İLE SUCUKLU MANGAL SEFASI YAPTI..
Tarih : Okunma : 6 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZELİLER “ÇAYDALI” İLE SUCUKLU MANGAL SEFASI YAPTI..

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kocaeli Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile Belediye Gençlik Merkezi ve Bilgi evinin düzenlemiş olduğu Portakallık mahallesi sosyal tesislerinde gerçekleştirilen “Gençlik Şöleni ”ne katıldı.

Haber: Bayram Ali Kavalcı-Fotoğraflar: Rize Belediyesi Basın Bürosu

Müzik performansları yarışmalar ve oyunların düzenlendiği şölen saat 16.00”da başladı. Belediye Başkanı Rahmi Metin, Şölen alanını gezerek gençler ve Aileleri ile bol bol sohbet edip günün anısına fotoğraf çektirdi. Şölene ilerleyen saatlerde AK Parti Rize Milletvekili Adayları Muhammed Avcı ve Yılmaz Katmer de katıldı.

Rize Belediye Başkanı Metin, şölende Kalkandere Organize Sanayi bölgesinde Çay çöpünden ürettiğimiz “Çaydalı” isimli Mangal kömürünü Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’le paylaşarak bilgi verdi. Başkan Metin, “Yapmış oldukları proje sayesinde yıllardır atıl durumda olan çay çöpünü işleyerek hem ekonomiye hem de belediyemize ciddi kazançlar sağladıklarını” ifade etti. Oldukça yoğun katılımın olduğu şölen sucuk ızgara partisi ve gençlerin doyasıya eğlencesi ile devam etti

İlk yorumu siz yazın