RİZE’DE EV EV MASKE DAĞITIMI

RİZE’DE EV EV MASKE DAĞITIMI… Yeni tip Kovid-19 Coronavirüs tedbirleri kapsamında, ilimizde çalışmalarını aralıksız sürdüren kurumlarımız yapılan hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Sağlık Bakanlığı nezdinde, Rize Valiliği ve Rize Belediyesi koordinasyonunda ve Halk Eğitim Merkezleri katkılarıyla vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı yapılmaya başlandı. Kovid-19 coronavirüs pandemi etkisi süresince maske dağıtımı devam edecek olup, Rize Belediye personellerimiz..

Tarih : Okunma : 39 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZE’DE EV EV MASKE DAĞITIMI…

Yeni tip Kovid-19 Coronavirüs tedbirleri kapsamında, ilimizde çalışmalarını aralıksız sürdüren kurumlarımız yapılan hizmetlere bir yenisini daha ekledi.

Sağlık Bakanlığı nezdinde, Rize Valiliği ve Rize Belediyesi koordinasyonunda ve Halk Eğitim Merkezleri katkılarıyla vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı yapılmaya başlandı. Kovid-19 coronavirüs pandemi etkisi süresince maske dağıtımı devam edecek olup, Rize Belediye personellerimiz tarafından evler tek tek dolaşıp vatandaşlarımıza teslim edilecektir, şeklinde açıklandı. Haber: Bayram Ali Kavalcı

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş