Rize Yeşilay, bağımlıkla mücadele eğitimlerine devam ediyor

Rize Yeşilay, bağımlıkla mücadele eğitimlerine devam ediyor Yeşilay Rize Şubesi tarafından “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) farkındalık eğitimleri gerçekleştiriliyor. TBM farkındalık eğitimleri ilimizde yaşayan çocuk ve gençlerin bağımlılık risklerinden uzak, daha güvenli ve sağlıklı bir hayat sürdürmelerine katkıda bulunmak amacıyla toplumun bağımlılık türleri ile ilgili bilinç düzeylerini arttırmayı hedefi ile düzenlenmektedir. https://www.haberimrize.com/rize-yesilay-bag…ine-devam-ediyor/ ‎ Yeşilay Rize Şubesi, Tütün,..

Tarih : Okunma : 7 Defa Okundu... Yorum Yap

Rize Yeşilay, bağımlıkla mücadele eğitimlerine devam ediyor

Yeşilay Rize Şubesi tarafından “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) farkındalık eğitimleri gerçekleştiriliyor.

TBM farkındalık eğitimleri ilimizde yaşayan çocuk ve gençlerin bağımlılık risklerinden uzak, daha güvenli ve sağlıklı bir hayat sürdürmelerine katkıda bulunmak amacıyla toplumun bağımlılık türleri ile ilgili bilinç düzeylerini arttırmayı hedefi ile düzenlenmektedir.

https://www.haberimrize.com/rize-yesilay-bag…ine-devam-ediyor/ ‎

Yeşilay Rize Şubesi, Tütün, Alkol, Madde ve Teknoloji Bağımlılığı alanlarında eğitim verebilen 4 Formatör ve 3 gönüllü kadrosuyla talep eden kamu, özel kurum ve kuruluşlara yönelik farkındalık eğitimlerini sürdürüyor.

Yeşilay Rize Şube Başkanı Selçuk Beşikçi, Bağımlılıkla mücadele konusunda asla rehavete kapılmayacaklarını belirterek, “Yeşilay, birbirinden farklı projelerle insanlara yardımcı olmaya, hayatlarına dokunmaya ve kalplerde yer ediniyor.” dedi.

Beşikçi, “Bir kişinin bile farkındalığa varması bizleri mutlu ederken, kelebek etkisi ile büyüyen bir hal alıyor. Gerek eğitim programlarımız gerekse de önleyici faaliyetlerimizde gençlerimizi bilinçlendirilmeyi sağlıyoruz. Rize’de gönüllü eğitmenlerimiz sayesinde verdiğimiz eğitimler her geçen yıl daha da artarak devam ediyor. Yeşilay Rize Şubesi olarak, kapımız herkese açık” dedi.

Yeşilay Rize şubesi olarak TBM eğitimleri kapsamında Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Formatör Hocası Cemil Mertoğlu’nun sunumuyla alkol bağımlılığı semineri, Çayeli Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Formatör Hocası Selin Kuk’un sunumuyla tütün bağımlılığı semineri, İyidere İmam hatip ortaokulunda Formatör Hocası Hasan Yılmaz’ın sunumuyla teknoloji bağımlılığı, Çayeli Fikri Keçeli ilkokulunda ise Formatör Hocası Burak Bilgili ’nin sunumuyla teknoloji bağımlılığı semineri gerçekleştirdik.

Ayrıca Güneysu Spor Lisesi’nde stant faaliyetinde bulunmuştur. Gönüllülerimiz tecrübelerini ve bilgilerini genç arkadaşlarla paylaştı. Yeşilay ailesi olarak genç gönüllülerimizin mücadelesi ve öğrencilerimizin ilgisi bizleri çok mutlu etti.

HABER: NECATİ DİLİ

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş