-RİZE MÜFTÜLERİ İKİZDEREDE TOPLANDI

-RİZE MÜFTÜLERİ İKİZDEREDE TOPLANDI -DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI GENELGESİ GEREĞİ HER AY BİR İLÇEDE TOPLANAN RİZE İLÇE MÜFTÜLERİ İKİZDERE EVSAHİPLİĞİNDE TOPLANDI. İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE(İHA)Diyanet İşleri başkanlığı genelgesi doğrultusunda her ay bir ilçeye yapılan İlçe Müftüleri toplantısı İl Müftüsü İsmail yalçın başkanlığında İkizdere’de yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığının talimat ve genelgeleri doğrultusunda her ay bir ilçede yapılan toplantı..

-RİZE MÜFTÜLERİ İKİZDEREDE TOPLANDI
Tarih : Okunma : 164 Defa Okundu... Yorum Yap

-RİZE MÜFTÜLERİ İKİZDEREDE TOPLANDI

-DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI GENELGESİ GEREĞİ HER AY BİR İLÇEDE TOPLANAN RİZE İLÇE MÜFTÜLERİ İKİZDERE EVSAHİPLİĞİNDE TOPLANDI.

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE(İHA)Diyanet İşleri başkanlığı genelgesi doğrultusunda her ay bir ilçeye yapılan İlçe Müftüleri toplantısı İl Müftüsü İsmail yalçın başkanlığında İkizdere’de yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığının talimat ve genelgeleri doğrultusunda her ay bir ilçede yapılan toplantı İkizdere Müftülüğünün ev sahipliğinde Kama Köyünde yapıldı. Kama Köyü dinlenme tesislerinde yapılan toplantıya İkizdere Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ve İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’de katılarak iyi dilek temennilerinde bulundu. Rize İl Müftüsü İsmail Yalçın başkanlığında yapılan toplantıya İl Müftü Yardımcısı Abdullah Köseoğlu, İkizdere Müftüsü ve Kalkandere Müftü Vekili Hikmet Bektaş, İyidere Müftüsü Yunus Kars, Çayeli Müftüsü ve Fındıklı Müftü Vekili Mehmet Uzun, Pazar Müftüsü Şükür Küçük, Ardeşen Müftüsü Mehmet Genç, Çamlıhemşin Müftüsü Necdet Kahveci ve Güneysu Müftü Vekili Ali Necip Erdem katıldı.

İlk yorumu siz yazın