RİZE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT ELİ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

RİZE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT ELİ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR Kış mevsiminin devam etmesi ve havaların her geçen gün soğumasının ardından yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına, Rize Belediye Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yardım eli uzandı. Haber: Bayram Ali Kavalcı Rize’de kış etkisini iyice hissettirirken cadde ve sokakların tenhalaşması, havaların da soğumasıyla sokak hayvanları yiyecek bulmakta..

RİZE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT ELİ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
Tarih : Okunma : 5 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT ELİ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Kış mevsiminin devam etmesi ve havaların her geçen gün soğumasının ardından yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına, Rize Belediye Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yardım eli uzandı.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Rize’de kış etkisini iyice hissettirirken cadde ve sokakların tenhalaşması, havaların da soğumasıyla sokak hayvanları yiyecek bulmakta zorlanmaya başladı. Sokak hayvanlarının yiyecek ve barınma ihtiyacına yardım için Rize Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Belediye görevli personeli, sokak hayvanlarının korunması için Şehrin üst mahalle ve değişik bölgelerine konulan kedi köpek mama kutularına ve sokak köpeklerine mama bıraktı.

Şehrimizin farklı noktalarında sokak hayvanları için yem ve yiyecek bırakılırken, hasta olan hayvan dostlarımızda barınaklara götürülüp rehabilite ediliyor. Fotoğraflar: Belediye Basın Bürosu

İlk yorumu siz yazın