Rize Belediyesinde bahçıvan aranıyor ?

Sürekli Rize’yi güzelleştirmekten bahseden ve her geçen gün yeni sosyal tesisler açan Rize Belediyesi Başarılı Başkanı Rahmi Metin, şehrin göz bebeği il kültür ve turizm müdürlüğü önün deki bahçenin bakımını yapmayı unutmuş mudur. Neva park Önündeki bu bahçede bulunan Rize Belediyesi tabelası otlar içine gömüldü. Çaydan ve havalimanında sonra bu şehrin en önemli kurumu olan..

Tarih : Okunma : 28 Defa Okundu... Yorum Yap

Sürekli Rize’yi güzelleştirmekten bahseden ve her geçen gün yeni sosyal tesisler açan Rize Belediyesi Başarılı Başkanı Rahmi Metin, şehrin göz bebeği il kültür ve turizm müdürlüğü önün deki bahçenin bakımını yapmayı unutmuş mudur.
Neva park Önündeki bu bahçede bulunan Rize Belediyesi tabelası otlar içine gömüldü.
Çaydan ve havalimanında sonra bu şehrin en önemli kurumu olan Kültür ve Turizm müdürlüğünün önündeki bakımsızlığı kimse görmez mi.?
Hadi Rize Belediyesi burayı göremedi her sabah buradan geçip makamına giden İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu’nda görememesi dikkat çekti.
Sayın Alemdaroğlu’na vatandaş adına soruyorum. Rize Belediyesini aradın da belediye buraya bir ekip gönderip gerekli çevre düzenlemesini yaptırmadı mı.?
Lapazaların boyu neredeyse makama giriş kapısını kapatacak, birkaç gün daha gerekli çevre düzenlemesi yapılmaz ise sayın müdüre hanım Esra Alemdaroğlu makamına giriş kapısını arayıp ta bulamayacak.
Bu arada makamının bulunduğu müdürlük binasını Turizm tanıtımını olması gerekli şekilde tanıtamayan ve çevre düzenlemesini yapamayan ve yaptıramayan kültür ve turizm müdürü bu şehrin Turizm’ini nasıl tanıtacağı şehirde merak konusu oldu.
Haber Merkezi

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş