-RİZE ARŞİVİ DİJİTALE HAZIRLANIYOR

-RİZE ARŞİVİ DİJİTALE HAZIRLANIYOR -DİJİTALÇALIŞMA İHTİSAS KÜTÜPHANESİNDE RECEP KOYUNCU TARAFINDAN İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize İhtisas Kütüphanesinde Rize arşiv bilgileri Recep Koyuncu tarafından dijitale hazırlanıyor. Rize arşivi hakkında sağlıklı bilgi edinme ve araştırma bakımından daha hızlı erişim olması için bu kitaplar belgeler Araştırmacı-Yazar Recep Koyuncu tarafından taranarak dijital ortama hazırlanıyor. Rize tarih ve kültürü hakkında kütüphanede binlerce..

-RİZE ARŞİVİ DİJİTALE HAZIRLANIYOR
Tarih : Okunma : 30 Defa Okundu... Yorum Yap

-RİZE ARŞİVİ DİJİTALE HAZIRLANIYOR

-DİJİTALÇALIŞMA İHTİSAS KÜTÜPHANESİNDE RECEP KOYUNCU TARAFINDAN

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize İhtisas Kütüphanesinde Rize arşiv bilgileri Recep Koyuncu tarafından dijitale hazırlanıyor.

Rize arşivi hakkında sağlıklı bilgi edinme ve araştırma bakımından daha hızlı erişim olması için bu kitaplar belgeler Araştırmacı-Yazar Recep Koyuncu tarafından taranarak dijital ortama hazırlanıyor. Rize tarih ve kültürü hakkında kütüphanede binlerce materyal bulunduğunu söyleyen araştırmacı Yazar Recep Koyuncu ’burada kültürümüze katkıda bulunuyoruz. Kütüphanede birçok kitap, dergi, fotoğraf gibi herkesin anlayıp faydalanacağı ve bilhassa akademik çalışma yapan öğrenci ve öğretim üyelerine yönelik araştırmalara konu olacak bilgilere daha hızlı erişim olması için dijital çalışmaya başladım.

Rize hakkında her şey

Tarih bir şehrin, bir ülkenin tapusudur. Tarihini bilmeyen toplumlar milletler yok olmaya mahkûm olur. Bizler Rize’mizin tarihini kültürünü en güzel ve doğru şekilde herkes faydalansın diye dijital ortama yükleyerek hizmete sunmak istiyorum, bu süreçte çalışmam bunun üzerinedir ’dedi.

İlk yorumu siz yazın