RİZE 1.OLAN ÖĞRENCİYİ MİLLİ EĞİTİM UNUTTU

RİZE 1.OLAN ÖĞRENCİYİ MİLLİ EĞİTİM UNUTTU ODTÜ KAZANAN RİZE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİYİ OKULU HARİCİNDE KİMSE TEBRİK ETMEDİ İSMET KÖSOĞLU RİZE-Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi öğrencisinin YKS sınavında Rize Birincisi olarak OTDÜ Ortadoğu Üniversitesini kazanması memnunlukla karşılanırken İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden kimsenin tebrik etmemesi şaşkınlıkla karşılandı. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanan Güneysu Şehit Kemal..

Tarih : Okunma : 117 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZE 1.OLAN ÖĞRENCİYİ MİLLİ EĞİTİM UNUTTU

ODTÜ KAZANAN RİZE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİYİ OKULU HARİCİNDE KİMSE TEBRİK ETMEDİ

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi öğrencisinin YKS sınavında Rize Birincisi olarak OTDÜ Ortadoğu Üniversitesini kazanması memnunlukla karşılanırken İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden kimsenin tebrik etmemesi şaşkınlıkla karşılandı.

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanan Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesinden mezun olan Hemşin İlçesinden Emre Sefa Baltacı girdiği 2021 yılı YKS sınavında Sayısal TYT-AYT Rize İl Birincisi olmuş, TYT Sayısal Türkiye 455.si ve AYT-Sayısal Türkiye 763.sü olmuştu. Başarılı öğrenciyi ilk ve tek tebrik ederek kutlayan Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi Müdürlüğü olmuş billboardlarda yayımladıkları mesajla tebrik etmişlerdi. Fen Lisesinin mesajında’’ Öğrencimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Emeği geçen ailesine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz’’ denildi.

Başarılı öğrencilerinin Rize’deki yetkililer tarafından da tebrik edilerek gelecek öğrencileri teşvik etmede ve moral vermede önemli bir katkı olabileceğini söyleyen Emre Sefa Baltacı’nın yakınları’ yetkililerin Rize 1.öğrencimize sahip çıkmamasını anlamış değiliz ‘’dediler

İlk yorumu siz yazın