RİBEGEM’DEN DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

RİBEGEM’DEN DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ Kısa adı RİBEGEM olan, Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ve Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından 21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü kapsamında “Benzerliklerimizin Farkında mısın?” adlı etkinlik düzenlendi. Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında palyaçolar ve arı maya kostümlü animatörler tarafından şarkılar eşliğinde oyunlar oynandı. Engelli..

RİBEGEM’DEN DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Tarih : Okunma : 6 Defa Okundu... Yorum Yap

RİBEGEM’DEN DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Kısa adı RİBEGEM olan, Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ve Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından 21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü kapsamında “Benzerliklerimizin Farkında mısın?” adlı etkinlik düzenlendi.

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında palyaçolar ve arı maya kostümlü animatörler tarafından şarkılar eşliğinde oyunlar oynandı. Engelli bireyleri ve aileleri etkinlik boyunca eğlenceli dakikalar yaşadı. Karşılıklı oyunlar ve dansların ardından pasta kesimi yapılarak etkinlik sonlandırıldı. Haber: Bayram Ali Kavalcı-Fotoğraflar: Rize Belediyesi Basın Bürosu

İlk yorumu siz yazın