RİBEGEM TARAFINDAN ONLİNE ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASININ 2.’Sİ DÜZENLENİYOR…

RİBEGEM TARAFINDAN ONLİNE ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASININ 2.’Sİ DÜZENLENİYOR… Koronavirüs Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal imkanlardan mahrum kalan gençler için Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından geçtiğimiz hafta ilki düzenlenen online ödüllü bilgi yarışmasının bu hafta ikincisi düzenleniyor. Yarışma 15 Mayıs Cuma günü saat 21.00’da yapılacak. 15-22-29 Mayıs’ta (her Cuma günü) akşam saat 21.00’da düzenlenecek..

RİBEGEM TARAFINDAN ONLİNE ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASININ 2.’Sİ DÜZENLENİYOR…
Tarih : Okunma : 12 Defa Okundu... Yorum Yap

RİBEGEM TARAFINDAN ONLİNE ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASININ 2.’Sİ DÜZENLENİYOR…

Koronavirüs Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal imkanlardan mahrum kalan gençler için Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından geçtiğimiz hafta ilki düzenlenen online ödüllü bilgi yarışmasının bu hafta ikincisi düzenleniyor. Yarışma 15 Mayıs Cuma günü saat 21.00’da yapılacak.

15-22-29 Mayıs’ta (her Cuma günü) akşam saat 21.00’da düzenlenecek olan bilgi yarışmasına Ribegem’in sosyal medya sayfalarından belirtilen adresten girilebilecek.

1. olan yarışmacıya 100 TL, 2.’ye 75 TL ve 3.’ye 50 TL değerinde Önce kitapevinden hediye çeki takdim edilecek.

Mayıs ayı boyunca her hafta olmak üzere 4 kez düzenlenecek olan yarışmada dereceye girenlere toplamda 900 TL’lik hediye çeki verilecek.

Yarışma Zoom uygulaması üzerinden canlı yayında gerçekleştirilecek ve yarışmacılar aynı anda Kahoot uygulaması üzerinden canlı yayında sorulan soruları cevaplayacak.

Zoom uygulamasına gençler, 773-8568-6278 numaralı ID ile girerek yarışmaya başlayacaklar. Yarışmaya yarım saat kala Ribegem sosyal medya hesaplarından yarışmanın link paylaşımı da yapılacak. Bu bağlantı üzerinden de yarışmaya doğrudan katılım sağlanabilecek. Diğer gerekli bilgiler yarışma başlamadan canlı yayında katılımcılar ile paylaşılacak.

Yarışmacılar detaylı bilgi için Ribegem’in Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarından (@ribegem) mesaj yoluyla ulaşabilirler.

İlk yorumu siz yazın