-PROF.DR. FATİH İSLAMOĞLU YENİDEN ATANDI

-PROF.DR. FATİH İSLAMOĞLU YENİDEN ATANDI İSMET KÖSOĞLU RİZE-Üç yıldır başarılı bir şekilde yürütmekte olduğu RTEÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine yeniden Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU yeniden atandı. RTEÜ Fen – Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Analitik Kimya Anabilim Dalı öğretim üyesi olan Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU 3 yıllık görev sonrası Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu..

Tarih : Okunma : 246 Defa Okundu... Yorum Yap

-PROF.DR. FATİH İSLAMOĞLU YENİDEN ATANDI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Üç yıldır başarılı bir şekilde yürütmekte olduğu RTEÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine yeniden Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU yeniden atandı.

RTEÜ Fen – Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Analitik Kimya Anabilim Dalı öğretim üyesi olan Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU 3 yıllık görev sonrası Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne Rektörlük tarafından yeniden atandı.

Prof.Dr. Fatih İslamoğlu kimdir

Fen – Edebiyat Fakültesinin kuruluşu olan 1998 yılından günümüze kadar yaklaşık 22 yıldır çeşitli unvanlarda üniversitede çeşitli birçok hizmetlerde bulmuş. Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU, SCI ve SSCI indekslerine giren dergilerde ve diğer hakemli dergilerde yayınlanan birçok makalesi yayınlanmış olup bu çalışmaların birçoğu önemli sayıda atıf almıştır. Uluslararası ve Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan birçok bildiriye sahip olup, TÜBİTAK ve Üniversitelerin Bilimsel Araştırma Proje Biriminin desteklemiş olduğu çok sayıda ki projelerde Proje Yürütücüsü ve Araştırmacı olarak görev yapmıştır. Lisansüstü eğitimde birçok sayıda Yüksek lisans ve doktora tezlerinde danışman olarak görev yapmıştır. Akademik yaşantısı içerisinde çok sayıda kongre, çalıştay, eğitim semineri ve kurslara iştirak etmiştir.

Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU, idari görev noktasında ise Fen – Edebiyat Fakültesi’nde Fakülte Kurulu üyeliği, Fakülte Yönetim Kurulu üyeliği, Analitik Kimya Anabilim Dalı Başkanlığı görevlerini ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Rize İl Sınav Koordinatör Yardımcılığı görevlerini yapmıştır. Şu an da RTE Üniversite Yönetim Kurulu üyeliği, Üniversite Senato üyeliği, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Müdürlük, Yüksekokul Kurulu Üyeliği, Yüksekokul Yönetim Kurulu Üyeliği, Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

Üç yıldır Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü başarılı bir şekilde sürdüren ve bu göreve yeniden ataması yapılan Prof. Dr. Fatih İSLAMOĞLU’na bundan sonraki yaşamında ve çalışmalarında başarılar dileriz.

İlk yorumu siz yazın