PROF.DE. ŞABAN ŞİMŞEK’TEN İNGİLİZCE’’GÖZ HASTALIKLARI CEP KİTABI’’

PROF.DE. ŞABAN ŞİMŞEK’TEN İNGİLİZCE’’GÖZ HASTALIKLARI CEP KİTABI’’ RTEÜ TIP FAKÜLTESİNDE YÖNETİM TARAFINDAN BEĞENİLMEYEREK İSTANBUL’A GÖNDERİLEN RİZELİ PROF.DR. ŞABAN ŞİMŞEK TÜRKİYEDE BİR NUMARA GÖZ HASTALIKLARI UZMANI İSMET KÖSOĞLU RTEÜ Tıp Fakültesinin eski Dekanı Prof.Dr. Şaban Şimşek Göz Hastalıkları konusunda çok önemli bir kitabını İngilizce olarak yayınladı. Rize RTEÜ Araştırma ve Tıp Fakültesine Dekan olarak bizzat Cumhurbaşkanı..

PROF.DE. ŞABAN ŞİMŞEK’TEN İNGİLİZCE’’GÖZ HASTALIKLARI CEP KİTABI’’
Tarih : Okunma : 15 Defa Okundu... Yorum Yap

PROF.DE. ŞABAN ŞİMŞEK’TEN İNGİLİZCE’’GÖZ HASTALIKLARI CEP KİTABI’’

RTEÜ TIP FAKÜLTESİNDE YÖNETİM TARAFINDAN BEĞENİLMEYEREK İSTANBUL’A GÖNDERİLEN RİZELİ PROF.DR. ŞABAN ŞİMŞEK TÜRKİYEDE BİR NUMARA GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

İSMET KÖSOĞLU

RTEÜ Tıp Fakültesinin eski Dekanı Prof.Dr. Şaban Şimşek Göz Hastalıkları konusunda çok önemli bir kitabını İngilizce olarak yayınladı.

Rize RTEÜ Araştırma ve Tıp Fakültesine Dekan olarak bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan yaptığı başarılı çalışmalarla kısa sürede dikkat çeken Rizeli Prof.Dr. Şaban Şimşek uzmanı olduğu Göz konusunda önemli bir eserini İngilizce olarak Tıp dünyasına kavuşturdu. Birçok yayınlanmış kitabı bulunan Prof.Dr. Şaban Şimşek kitabı hakkında’’ Çok mutluyum. Bu yaşta bir çocuğum daha oldu. İngilizce “Göz Hastalıkları Cep Kitabımız”. Uluslararası Tıp Fakültesi de olan SBÜ tarafından basıldı. Ben mutlu olmayayım da kim olsun’’ dedi.

İngilizce olarak yayınladığı ‘’Göz Hastalıkları Cep Kitabımız’ ’kitabıyla Tıpta Göz alanında önemli bir katkıda bulunan Göz Hastalıkları uzmanı Prof.Dr. Şaban Şimşek RTEÜ Araştırma Hastanesi Tıp Fakültesine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Dekan olarak atanmıştı. Eğitime çok uygun projesiyle başlattığı yeni bir Tıp Fakültesi binası projesi Ankara’dan onay almasına rağmen Rize’deki siyasetçi ve yerel yöneticiler tarafından engellenmişti.2017 de yapılması için çalışma yapan Dekan Şimşek’in yeni Hastane ve Tıp Fakültesi binası 5 yıldır gerçekleşmedi.

İlk yorumu siz yazın