NARKOTİK ŞUBE DEN BAŞARILI OPERASYON

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerimizce ilimize uyuşturucu/uyarıcı madde getirip pazarlayan, üretimi ve ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, 27/06/2019 günü Rize ili Ardeşen İlçesinde bulunan iki ayrı adrese yapılan operasyon sonucunda; Ø Toplam daralı 1 kilo 177 gram esrar maddesi, Ø Toplam 267 kök kenevir bitkisi, Ø Uyuşturucu/uyarıcı madde tartımında kullanıldığı..

Tarih : Okunma : 27 Defa Okundu... Yorum Yap

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerimizce ilimize uyuşturucu/uyarıcı madde getirip pazarlayan, üretimi ve ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, 27/06/2019 günü Rize ili Ardeşen İlçesinde bulunan iki ayrı adrese yapılan operasyon sonucunda; Ø Toplam daralı 1 kilo 177 gram esrar maddesi, Ø Toplam 267 kök kenevir bitkisi, Ø Uyuşturucu/uyarıcı madde tartımında kullanıldığı değerlendirilen 2 adet hassas terazi ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili olarak M.D. ve C.S. isimli şahıslar “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama ve İzinsiz Kenevir Bitkisi Yetiştirmek” suçu şüphelisi olarak 27.06.2019 günü Pazar Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmişlerdir.

İlk yorumu siz yazın