MUHTARLAR KIRIK TÜNELİ İÇİN BİRLEŞTİ

– -İSPİR’DE KIRIK TÜNELİ İÇİN MUHTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK İSMET KÖSOĞLU İSPİR-Karadeniz‘i Doğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve büyük umutlarla 2015 yılında temeli atılan KIRIK Tünelinde delme çalışmalarının durmasına tepki gösteren Muhtarlar basın açıklamasıyla tepkilerini gösterecek. Kırık Tüneli’nde duran delme çalışmasının yeniden başlatılmasını isteyen İspir Muhtarlar Derneği ortak basın açıklaması yapmaya hazırlanıyorlar. Temeli yaklaşık 5..

MUHTARLAR KIRIK TÜNELİ İÇİN BİRLEŞTİ
Tarih : Okunma : 270 Defa Okundu... Yorum Yap

-İSPİR’DE KIRIK TÜNELİ İÇİN MUHTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK

İSMET KÖSOĞLU

İSPİR-Karadeniz‘i Doğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve büyük umutlarla 2015 yılında temeli atılan KIRIK Tünelinde delme çalışmalarının durmasına tepki gösteren Muhtarlar basın açıklamasıyla tepkilerini gösterecek.

Kırık Tüneli’nde duran delme çalışmasının yeniden başlatılmasını isteyen İspir Muhtarlar Derneği ortak basın açıklaması yapmaya hazırlanıyorlar. Temeli yaklaşık 5 yıl önce atılan ve delme çalışmasına başlanılan Kırık Tüneli’nin yapımı zaman içinde yılan hikâyesine döndü. İhalesi önce iptal edilen, sonra yeniden ihale edilen Kırık Tüneli’nde işler iki yıl kadar önce tamamen durdu.

OVİT TÜNELİNDEN SONRA 2.ÖNEMLİ TÜNEL KIRIK

Ülkemizin önemi projelerinden olan Ovit’in devamı gibi gözüken, tamamlandığında 7 bin 200 metreyi bulacak olan Kırık Tüneli’nde çalışmaların yeniden başlatılmasını isteyen İspirli köy ve mahalle muhtarları ortak basın açıklaması yapma kararı aldılar. Konuyla ilgili olarak, “İspirliler ’in dikkatine” diyerek bir açıklama yapan İspir Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Dursun’ 4 Ekim Cuma günü saat 11.00’de İspir Kaymakamlığı önünde bir basın açıklaması yapacağız. Başta muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri olmak üzere, tüm ilçe halkını birlikte hareket etmeye çağırıyor ve açıklamamıza bekliyoruz’ dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş