MUHTARLAR FEDERASYONU YONETİMİ İKİZDEREDE

MUHTARLAR FEDERASYONU YONETİMİ İKİZDEREDE FEDERASYION BAŞKANI REMZİ GÜZEL’’ÇİFTEKÖPRÜ TURİSTİK PROJESİNİ DESTEKLİYORUZ’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İkizdere ilçesinde Kaymakam, Belediye Başkanı ve siyasi partilere ziyarette bulundular. Muhtarlar Federasyonu olarak ilçelerde iade ziyaretlerinde bulunan Başkan Remzi Güzel ve Yönetim Kurulu üyeleri önce İkizdere Kaymakamı Mustafa Salih Bayram’ı ziyaret..

MUHTARLAR FEDERASYONU YONETİMİ İKİZDEREDE
Tarih : Okunma : 42 Defa Okundu... Yorum Yap

MUHTARLAR FEDERASYONU YONETİMİ İKİZDEREDE

FEDERASYION BAŞKANI REMZİ GÜZEL’’ÇİFTEKÖPRÜ TURİSTİK PROJESİNİ DESTEKLİYORUZ’’

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İkizdere ilçesinde Kaymakam, Belediye Başkanı ve siyasi partilere ziyarette bulundular.

Muhtarlar Federasyonu olarak ilçelerde iade ziyaretlerinde bulunan Başkan Remzi Güzel ve Yönetim Kurulu üyeleri önce İkizdere Kaymakamı Mustafa Salih Bayram’ı ziyaret etti. Başkan Remzi Güzel’ ’İlçemizin başarılı bürokratı Kaymakamımız Sayın Mustafa Salih Bayram’ı Rize Muhtarlar Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ile İade-i ziyaretinde bulunduk. İkizdere Çifteköprü köyümüzde yapılacak turistik projenin bölgeye uygun olarak yapılmasından yanayız. Destekliyoruz. Bölge olarak buradaki bütün köylerimiz aynı potansiyele sahiptir. Doğanın bozulmadan en uygun tesislerin yapılmasını isteriz. İlgi ve alakasından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Kaymakamımızdan sonra İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ve İkizdere Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun’u ziyaret ettik. Daha sonra AKP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek çalışmalarda başarılar diledik’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın