MHP’NİN ‘’ADIM ADIM 2023’’ ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI İKİZDEREDEN BAŞLADI

MHP’NİN ‘’ADIM ADIM 2023’’ ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI İKİZDEREDEN BAŞLADI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-MHP’nin seçim öncesi başlattığı adım adım 2023 Anlatma ve Aydınlatma toplantısı Rize’de ilk kez İkizdere ilçesinde başladı. MHP’nin programında açılış konuşmasını Belediye Başkanı Hakan Karagöz yaptı. Karagöz’’ İlçemizde bir ilki daha gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey talimatları ile “ADIM ADIM 2023; İLÇE..

MHP’NİN ‘’ADIM ADIM 2023’’ ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI İKİZDEREDEN BAŞLADI
Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

MHP’NİN ‘’ADIM ADIM 2023’’ ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI İKİZDEREDEN BAŞLADI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-MHP’nin seçim öncesi başlattığı adım adım 2023 Anlatma ve Aydınlatma toplantısı Rize’de ilk kez İkizdere ilçesinde başladı.

MHP’nin programında açılış konuşmasını Belediye Başkanı Hakan Karagöz yaptı. Karagöz’’ İlçemizde bir ilki daha gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey talimatları ile “ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” temalı MHP ilçe ziyaretleri kapsamında Kültür Merkezimizde Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MYK Üyesi Yüksel Kaleci, MYK Üyesi İdris Aydın, MYK Üyesi Akif Çapraz, Rize MHP il başkanı İhsan Alkan ve teşkilat mensupları, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdulrezzak Uzun, Rize Ülkü Ocakları Başkanı Sadık Kandemir, AKP İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz, AKP İkizdere İl Genel Meclis üyeleri, İkizdere Belediyesi MHP ve AK parti meclis üyeleri ve birçok ilçe başkanı STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Program çok verimli ve keyifli geçti İlimize, İlçemize ve Ülkemize hayırlı olması dileği ile. Programa katkı sunan tüm paydaşlara, Salonun hazırlanmasında emeği geçen MHP İkizdere teşkilatına ve İkizdere belediye personelime teşekkür ediyorum’’ dedi. Programda MHP İl Başkanı İhsan Alkan, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz proje hakkında konuşmalar yaparken 2023 genel seçiminin önemine değindiler

İlk yorumu siz yazın