-MHP’Lİ BELEDİYE TEMİZ YAYLA İÇİN ÇÖP KONTEYNIRI DAĞITTI

-BELEDİYEDEN YAYLAYA ÇÖP KUTUSU -MHP’Lİ BELEDİYE TEMİZ YAYLA İÇİN ÇÖP KONTEYNIRI DAĞITTI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediyesi mücavir sınırları alanındaki yerlere Çöp Konteynırları dağıtmaya devam ediyor. Kardeş Belediye oldukları Bağcılar Belediyesinden temin edilen Çöp Konteynırları Çağrankaya Yaylasında gösterilen yerlerde konulmaya başlandı. Yaylalarımız temiz projesi kapsamında temizliğe önem verdiklerini söyleyen MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’İkinci..

-MHP’Lİ BELEDİYE TEMİZ YAYLA İÇİN ÇÖP KONTEYNIRI DAĞITTI
Tarih : Okunma : 24 Defa Okundu... Yorum Yap

-BELEDİYEDEN YAYLAYA ÇÖP KUTUSU

-MHP’Lİ BELEDİYE TEMİZ YAYLA İÇİN ÇÖP KONTEYNIRI DAĞITTI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediyesi mücavir sınırları alanındaki yerlere Çöp Konteynırları dağıtmaya devam ediyor. Kardeş Belediye oldukları Bağcılar Belediyesinden temin edilen Çöp Konteynırları Çağrankaya Yaylasında gösterilen yerlerde konulmaya başlandı.

Yaylalarımız temiz projesi kapsamında temizliğe önem verdiklerini söyleyen MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’İkinci aşamaya geçtik. Kardeş belediyemiz Bağcılar Belediyesinden temin ettiğimiz çöp konteynırlarını bölgemizin en büyük üç yaylasını barındıran Çağrankaya yaylalarını çöpten arındırmak için ‘yaylalarım temiz’ projemiz kapsamında çöp konteynırlarımızı yaylalarımıza dağıttık. Üçüncü aşama konteynırlarımızı noktalara yerleştirmek ve oluşturacağımız vahşi depolama alanlarımızı belirleyip inşasına başlamak. Dördüncü ve son aşamamız çöplerimizi toplayıp yerinde bertaraf etmek. Buradan bir kez daha köylülerime yayla sahiplerine, yaylalarımızı kullanan vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum “Çevremizi temizleyerek temiz tutamayız, kirletmeyerek temiz tutabiliriz, Bu bilinç oluşmalı, artık yaşadığımız çevremizi temiz tutmalıyız, biraz empati, biraz vicdan az biraz da gayret ile daha yaşanabilir bir çevreye kavuşuruz. Çöp Konteynırları için kardeş Belediyemiz İstanbul-Bağcılar Belediyesi’ne tekrar teşekkür ediyorum’ dedi.

İlk yorumu siz yazın