MHP RİZEDE İDDİALI, ADAYLAR ‘’RİZENİN BİZE İHTiYACI VAR’’

  İSMET KÖSOĞLU RİZE- 14 Mayıs Genel seçiminde iddialı hazırlanan MHP Rize’de 5 aday adayıyla Yönetim Kurulu Üyesi Av. Remzi Kutanoğlu, Av. Yunus Emre Öztürk, Av Derya Uzun, ASKON Rize Şubesi Başkanı Recep Ali Karakoyunlu, Ömer Demirci Milletvekili aday adayı oldular. MHP adaya adayı olan ASKON Rize Şube Başkanı Recep Ali Karakoyunlu’’ Çocukluğumdan beri ticari..

Tarih : Okunma : 148 Defa Okundu... Yorum Yap

 

İSMET KÖSOĞLU

RİZE- 14 Mayıs Genel seçiminde iddialı hazırlanan MHP Rize’de 5 aday adayıyla Yönetim Kurulu Üyesi Av. Remzi Kutanoğlu, Av. Yunus Emre Öztürk, Av Derya Uzun, ASKON Rize Şubesi Başkanı Recep Ali Karakoyunlu, Ömer Demirci Milletvekili aday adayı oldular.

MHP adaya adayı olan ASKON Rize Şube Başkanı Recep Ali Karakoyunlu’’ Çocukluğumdan beri ticari hayatımla, hizmet ettiğim memleketim Rize için, bugünden sonra siyasi hayatta da hizmet etme kararı aldım. Milliyetçi duruşumdan hayatımın hiçbir evresinden taviz vermedim. Bu düstür ile yolunu kendime yol edindiğim, kıymetli Başbuğum Rahmetli Alparslan TÜRKEŞ’ in yolunda, Türkmen Beyim Sn. Devlet Bahçeli’ nin liderliği ile ülkeme amasız, fakatsız hizmet eden, partim Milliyetçi Hareket Partisinden 28. Dönem Rize milletvekili aday adaylığı için genel merkezimize başvurumu yapmış bulunmaktayım. Önce milletim, sonra memleketim için hayırlı olsun’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş