MHP BELEDİYECİLİĞİNDE İKİZDERE DEĞİŞİYOR

İKİZDERE-İlçe merkezinde eski ahşap binalar yıkılarak Belediye tarafından Kent Parkı yapılacak.     MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz Kent Parkı konusunda bir açıklamada bulundu, Başkan Karagöz açıklamasında şunları söyledi’ İkizdere’nin 30 yıllık hayali gerçekleşiyor. İlçenin siluetini değiştiriyoruz. İlk etapta çok kötü bir durumda olan Cumhuriyet caddemiz ’deki binaların dış cephe giydirmelerini yöre mimarisine uygun hale..

MHP BELEDİYECİLİĞİNDE İKİZDERE DEĞİŞİYOR
Tarih : Okunma : 28 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE-İlçe merkezinde eski ahşap binalar yıkılarak Belediye tarafından Kent Parkı yapılacak.

    MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz Kent Parkı konusunda bir açıklamada bulundu, Başkan Karagöz açıklamasında şunları söyledi’ İkizdere’nin 30 yıllık hayali gerçekleşiyor. İlçenin siluetini değiştiriyoruz.

İlk etapta çok kötü bir durumda olan Cumhuriyet caddemiz ’deki binaların dış cephe giydirmelerini yöre mimarisine uygun hale getirdik. İlçenin çok ihtiyacı olan umumi tuvaletlerini caddenin girişine ve çıkışında olmak üzere iki adet yaptık. Kura-i seba mini parkını ilçe girişine konumlandırdık. Devamı gelen bir çok projemiz mecraında ilerliyor.!

  Kent Parkına başladık     Ancak ilçemizin hayali olan “Kent Parkı’ merkez camii önünün açılması park, yaşam alanı, kent meydanı projesi bu güne kadar üç kez denenmesine rağmen bizim dönemimize nasip olması gösterilen gayretlerin karşılık bulması bizleri heyecanlandırıyor. Merkez camimizin Osmanlı Selçuklu mimarisine uygun bir şekilde restorasyona girmesi ve caminin önünün “Kent Parkı’ olarak projelendirmesi tamimiyle ilçemizin yetiştirdiği güzel gönüllü ve İkizdereli yardım sever insanlarımızın sayesinde gerçekleşiyor. Bu insanlarımızın en önde gelenleri isimlerini kesinlikle açıklamamı istemediler ancak ben bu güzel hizmete vesile olan insanları toplumumuzun da tanıması adına özel izin alarak paylaşmak istedim. Bu projenin hayata geçmesinde çok ama çok büyük emeği ve gayreti olan TAVUKCUOĞLU ailesi adına başta Harun Tavukçu olmak üzere projeye destek veren, verecek olan bütün İkizdereli güzel gönüllü insanlara ilçem, bölgem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu proje ile İkizdere merkezimiz nefes alacak, insanlarımız rahatça oturabilecekleri parka kavuşacak ’dedi.

İsmet KÖSOĞLU – İkizdere

İlk yorumu siz yazın