MERKEZ KAVAKLI MAHALLESİNDE KAPANA DÜŞEN YABAN DOMUZU TEDİRGİNLİK YARATTI

-DOMUZ KAPANA TAKILDI -MERKEZ KAVAKLI MAHALLESİNDE KAPANA DÜŞEN YABAN DOMUZU TEDİRGİNLİK YARATTI İSMET KÖSOĞLU RİZE-Merkez Kavaklı Mahallesine inen yaban domuzu kapana takılınca yakalanarak imha edildi. Çay toplama mevsiminde çay bahçelerine inen çay toplayıcıları için tehlike olan yaban domuz Kavaklı Mahallesinde kapana takılarak imha edildi. Kavaklı Mahallesi Camiine 50 metre yakınlıkta yol kenarına kapana takılı bulanan..

MERKEZ KAVAKLI MAHALLESİNDE KAPANA DÜŞEN YABAN DOMUZU TEDİRGİNLİK YARATTI
Tarih : Okunma : 197 Defa Okundu... Yorum Yap

-DOMUZ KAPANA TAKILDI

-MERKEZ KAVAKLI MAHALLESİNDE KAPANA DÜŞEN YABAN DOMUZU TEDİRGİNLİK YARATTI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Merkez Kavaklı Mahallesine inen yaban domuzu kapana takılınca yakalanarak imha edildi.

Çay toplama mevsiminde çay bahçelerine inen çay toplayıcıları için tehlike olan yaban domuz Kavaklı Mahallesinde kapana takılarak imha edildi. Kavaklı Mahallesi Camiine 50 metre yakınlıkta yol kenarına kapana takılı bulanan 250 kiloluk yaban domuzu yoldan geçenler tarafından merakla seyredildi. Çay toplama zamanında yaban domuzlarından dolayı bahçelerine gitmeye tedirgin olan üreticiler herkesin kapan kurarak gelebilecek domuzları avlamalarını istediler.

Bölgede hayli çok bulunduğu belirtilen yaban domuzlarının çok ürediği ve bundan dolayı hızla arttığını söyleyen vatandaşlar devletimiz zararlı bu hayvan için bir kısıtlama koymamıştır 12 ay süreli domuz avlamanın serbest olduğunu söylediler.

İlk yorumu siz yazın