MASKE DAĞITIMINA İKİZDEREDE BAŞLANDI

-MASKE DAĞITIMINA İKİZDEREDE BAŞLANDI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Dünyanın her yerinde insan sağlığını tehdit eden Korona virüs için yayılmayı önlemek amacıyla İkizdere ilçesin de de esnafa Maske dağıtıldı. İlçe Kaymakamı Cafer Kaymakçı ve Belediyeye Bakanı Hakan Karagöz ilçe esnafına işyerlerine giderek maske dağıttı. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Kaymakamlık olarak koronavirüs mücadelemizde tedbirleri daha da güçlendirmek adına ilçe esnafımıza..

MASKE DAĞITIMINA İKİZDEREDE BAŞLANDI
Tarih : Okunma : 21 Defa Okundu... Yorum Yap

-MASKE DAĞITIMINA İKİZDEREDE BAŞLANDI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Dünyanın her yerinde insan sağlığını tehdit eden Korona virüs için yayılmayı önlemek amacıyla İkizdere ilçesin de de esnafa Maske dağıtıldı.

İlçe Kaymakamı Cafer Kaymakçı ve Belediyeye Bakanı Hakan Karagöz ilçe esnafına işyerlerine giderek maske dağıttı. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Kaymakamlık olarak koronavirüs mücadelemizde tedbirleri daha da güçlendirmek adına ilçe esnafımıza Belediye Başkanımız Hakan Karagöz ile beraber maske dağıttık. Maskeleri ilçemizde Kaymakamlık binamızın girişinde oluşturacağımız irtibat masasından ihtiyacı olan herkes rahatlıkla alabilecektir. İlçe Halkımıza koronavirüs tedbirleri kapsamında gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz. Duyarlı olalım bir süre daha evde kalarak Virüsün yayılmasına engel olalım. Bu hep birlikte olur. Can kaybımız olmadan bunu başarmalıyız.

İlk yorumu siz yazın