Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi     Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında 9-10 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen Okullar arasıgüneysu, Yıldızlar Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları 80 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. Güneysu Spor Salonu’nda 2 gün süren müsabakalarda kategorilerinde dereceye giren takımlar ise Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında..

Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi
Tarih : Okunma : 8 Defa Okundu... Yorum Yap

Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

 

 

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında 9-10 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen Okullar arasıgüneysu, Yıldızlar Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları 80 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu.

Güneysu Spor Salonu’nda 2 gün süren müsabakalarda kategorilerinde dereceye giren takımlar ise Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında Rize’yi temsil etmeye hak kazandı.

Bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olan müsabakalar sonunda kızlarda Fındıklı Aksu Orta Okulu birinci, Özel Çözüm Koleji ikinci, Kömürcüler Orta Okulu üçüncü ve Kasarcılar Orta Okulu dördüncü oldu. Erkeklerde ise Özel Çözüm Koleji birinci, Ali Rıza yılmaz Orta Okulu ikinci, Ardeşen Alparslan orta Okulu üçüncü, Ardeşen İmam hatip Orta Okulu dördüncü oldu.

 

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız açıklamasında “Müsabakalarda erkeklerde ve kızlarda il birincisi olma başarısı gösteren Okul takımlarımız ve idarecilerini tebrik ediyorum. Rize ilimizi il dışında gurup müsabakalarında temsil edecek olan takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyalar ise düzenlenen törenle verildi.

HABER MERKEZİ

 

 

İlk yorumu siz yazın