MAKAMINDA OTURMAYAN VALİ

VALİ İDRİS AKBIYIK ‘’HAKKÂRİ’DE HAYAT VAR’’ SLOGANIYLA 24 SAAT VATANDAŞIN YANINDA İSMET KÖSOĞLU Rize’de görev yapmış bugünkü Hakkâri Valisi ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık başarılı çalışmalarıyla halkında gönlünü kazanmayı biliyor. Makamında oturmaması ve halkla yakın diyaloğu dolayısıyla Hakkâri’de çok sevilen Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık ‘’Hakkâri’de Hayat Var’’ sloganını bütün yönleriyle günümüze yansıtması ilgi ile takip..

Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

VALİ İDRİS AKBIYIK ‘’HAKKÂRİ’DE HAYAT VAR’’ SLOGANIYLA 24 SAAT VATANDAŞIN YANINDA

İSMET KÖSOĞLU

Rize’de görev yapmış bugünkü Hakkâri Valisi ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık başarılı çalışmalarıyla halkında gönlünü kazanmayı biliyor.

Makamında oturmaması ve halkla yakın diyaloğu dolayısıyla Hakkâri’de çok sevilen Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık ‘’Hakkâri’de Hayat Var’’ sloganını bütün yönleriyle günümüze yansıtması ilgi ile takip ediliyor. Terörün çok önemli ölçüde kırıldığını söyleyen iki koltuk sahibi Vali ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık’ ’Hakkâri terörü yok etmesiyle birlikte sanatta, sporda, turizmde önemli aşamalar kaydediyor. Kış sporları konusunda çok iddialıyız. Dağcılık için bütün potansiyelimiz var. Gençlerimiz sosyal faaliyetlere ilgi gösteriyor. Biz Valilik ve Belediye olarak elimizdeki imkânları en üst seviyede faaliyette bulunmak isteyen için kullanıyoruz. Anadolu insanının cefakâr olduğunu biliriz. Bir zamanlar terörle anılan Hakkâri’de bugün 5 yıldızlı otellerin olması çok güzel bir çalışma. Bu gelişmeler huzurla birlikte dahada devam edecek’’ dedi. Vali İdris Akbıyık, Makamında oturmayarak sokakta halkla birlikte, okulda öğrenciyle kol kola ders görüp kitap okuyarak Hakkâri’de hayat var sloganını gerçekleştirmeye çalışıyor. Esnaf buluşmalarını hemen her gün tekrarlayan Vali vatandaşlarla sohbet ederek şikâyet ve isteklerini ilk ağızdan dinleyerek çözüme kavuşması için ilgililerine talimat veriyor.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş