-KURS ÖĞRENCİSİ PİKNİKTE KAYBOLDU

-KURS ÖĞRENCİSİ PİKNİKTE KAYBOLDU -URFA’LI KUR-AN KURSU ÖĞRENCİSİNİ ARAMA ÇALIŞMALARINA GECE DOLAYISIYLA ARA VERİLDİ. İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere’de Kur’an Kursunda yatılı okuyan İmam Can Kaya(11)kurs arkadaşlarıyla toplu olarak pikniğe gittikleri Tulumpınar köyünde kayboldu. İlçe Merkezinde bulunan Vakfa ait Kur’an Kursunda okuyan Urfa’lı öğrenci İmam Can Kaya kurs öğrencileriyle piknik yaparken kayboldu. Köyün ormanlık alanında kaybolan İmam..

-KURS ÖĞRENCİSİ PİKNİKTE KAYBOLDU
Tarih : Okunma : 7 Defa Okundu... Yorum Yap

-KURS ÖĞRENCİSİ PİKNİKTE KAYBOLDU

-URFA’LI KUR-AN KURSU ÖĞRENCİSİNİ ARAMA ÇALIŞMALARINA GECE DOLAYISIYLA ARA VERİLDİ.

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere’de Kur’an Kursunda yatılı okuyan İmam Can Kaya(11)kurs arkadaşlarıyla toplu olarak pikniğe gittikleri Tulumpınar köyünde kayboldu.

İlçe Merkezinde bulunan Vakfa ait Kur’an Kursunda okuyan Urfa’lı öğrenci İmam Can Kaya kurs öğrencileriyle piknik yaparken kayboldu. Köyün ormanlık alanında kaybolan İmam Can Kaya’yı kurs hocaları bulamayınca ilçe jandarmaya haber verdiler. Bölgeye sevk edilen Jandarma Komando Timi, Jandarma Arama Kurtarma(JAK) ve İkizdere Arama Kurtarma (İDAK) ekipleri ve vatandaşlar kurtarma köpeği ile birlikte gece 24.00 e kadar yaptıkları aramada bir bulguya rastlamadı. İmam Can Kaya 1 yıldır İkizdere’deki kursta Kur’an-ı Kerim öğreniyordu.

Arama kurtarma çalışmasına gece 24.00 e kadar devam eden kurtarma ekipleri 24.00 de ilçeye dönerek sabah 05.00 de tekrar olay yerine intikal edecekleri öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın