Kocaelispor’dan alınan 1 puan umudu evinde yarın karşılaşacak olduğu Kırşehir maçına çevrildi.

Pazarspor ya devam, ya da tamam maçına çıkacak Abdullah UZUN TFF 2.lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor’da geçen hafta Lider Kocaelispor’dan alınan 1 puan umudu evinde yarın karşılaşacak olduğu Kırşehir maçına çevrildi. Sıralamada son sırada ve 13.puanda bulunan Pazarspor, 13.sırada 30 puan sahip Kırşehir Spor kulübünü 25.03.2023 Cumartesi (yarın) Saat; 14.00’te evinde konuk edecek. Yarın oynanacak..

Kocaelispor’dan alınan 1 puan umudu evinde yarın karşılaşacak olduğu Kırşehir maçına çevrildi.
Tarih : Okunma : 24 Defa Okundu... Yorum Yap
facebook sharing button
twitter sharing button
sharethis sharing button
whatsapp sharing button

Pazarspor ya devam, ya da tamam maçına çıkacak
Abdullah UZUN
TFF 2.lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor’da geçen hafta Lider Kocaelispor’dan alınan 1 puan umudu evinde yarın karşılaşacak olduğu Kırşehir maçına çevrildi.
Sıralamada son sırada ve 13.puanda bulunan Pazarspor, 13.sırada 30 puan sahip Kırşehir Spor kulübünü 25.03.2023 Cumartesi (yarın) Saat; 14.00’te evinde konuk edecek.
Yarın oynanacak olan ve Enes Kanpara’nın orta hakemliğini yapacağı karşılaşmada, Burak Celep ve Volkan Esen yardımcılıklarını yapacak.
Hafta içinde evinde karşılaşmaya hazırlanan Pazarspor ’un, oynayacak olduğu bu önemli karşılaşma için Kulüp tarafından yapılan açıklamada “ sporseverleri takımlarına destek için sahaya davet ediyoruz” denildi

İlk yorumu siz yazın