Kızılay 1 Kan 1 Fidan Kampanyası

KIZILAY’A KAN VERENE ORMAN İŞLETMESİ FİDAN VERDİ                               İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Kaymakamlığı önünde araçta kan alan Kızılay ekibine bir destekte İkizdere Orman İşletme Şefliğinden geldi.        Kızılay aracında kan veren herkese İkizdere, Dereköy, Demirkapı Orman İşletme Şefleri Orman Müh. Burçak Bulut,  Uğur Kazancı ve Ali Aydemir, Sencihan Taflan tarafından hazırlanan yemiş fidanları dağıtıldı. Günümüzde çok..

Kızılay 1 Kan 1 Fidan Kampanyası
Tarih : Okunma : 20 Defa Okundu... Yorum Yap

KIZILAY’A KAN VERENE ORMAN İŞLETMESİ FİDAN VERDİ

                              İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Kaymakamlığı önünde araçta kan alan Kızılay ekibine bir destekte İkizdere Orman İşletme Şefliğinden geldi.

       Kızılay aracında kan veren herkese İkizdere, Dereköy, Demirkapı Orman İşletme Şefleri Orman Müh. Burçak Bulut,  Uğur Kazancı ve Ali Aydemir, Sencihan Taflan tarafından hazırlanan yemiş fidanları dağıtıldı. Günümüzde çok tehlikeli bir durumda olan Koronavirüs salgını dolayısıyla hastalar için Kan ihtiyacına her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğu belirtilirken, İkizdere’de Orman İşletmesinin duyarlılık göstererek kan veren herkese Likapa, İncir, Ceviz gibi yöreye uygun fidanların dağıtması da ilgi çekti.

İlk yorumu siz yazın