Kim yapmadı derseniz her şey ortada.

OVİT YOLU BAŞKA BAHARA -113 Reis 2018 yılında trafiğe açtı, o günden bu yana Tünele ulaşan 20 km uzunluğundaki yolda 1 metre çalışma, düzenleme veya genişletme yapıl(a)madı. Kim yapmadı derseniz her şey ortada. Kimin yapmadığını da herkes biliyor. 20 Km’likİkizdere-Ovit Tüneli arasındaki yolu yapmayan atanmış Bakanların görev yaptığı Ulaştırma Bakanlığı ve bağlısı Karayolları Genel Müdürlüğü…

Kim yapmadı derseniz her şey ortada.
Tarih : Okunma : 9 Defa Okundu... Yorum Yap

OVİT YOLU BAŞKA BAHARA -113

Reis 2018 yılında trafiğe açtı, o günden bu yana Tünele ulaşan 20 km uzunluğundaki yolda 1 metre çalışma, düzenleme veya genişletme yapıl(a)madı.

Kim yapmadı derseniz her şey ortada.

Kimin yapmadığını da herkes biliyor.

20 Km’likİkizdere-Ovit Tüneli arasındaki yolu yapmayan atanmış Bakanların görev yaptığı Ulaştırma Bakanlığı ve bağlısı Karayolları Genel Müdürlüğü.

Rize-Erzurum yolunda 14300 metrelik Ovit Tünelinin yolunu yapmayan zihniyet kısa bir süre önce iki kez gittiğim için yakından gördüğüm Trabzon-Zigana-Gümüşhane karayolunda kısa uzun sayabildiğim 26 tane Tünel yapmış. 26 tünelin toplam uzunluğu 28.139 metre.

Yapılan hizmet ebetteki güzel.

Bu güzelliği Rize-Erzurum karayolunda da yaşamak istiyoruz.

20 km yol yok, yapımı 10 yıldır devam eden 7200 metrelik KIRIK ve 3100 metrelik DALLIKAVAK Tünelleri de bir türlü tamamlanmıyor.

20 km lik yolun projesinin hazır olduğunu biliyoruz. Üstelik yatırım programında var.

Programda var olan İkizdere-Ovit Yolu niye ihaleye çıkmıyor. Ödenek yok deniliyor ama kısa süre önce Çamlıhemşin yolu ihalesi Cengiz’e verildi.

İhaleye çıkılmayan yolu hiçbir AKP li yetkili Cumhurbaşkanına da söyleyemiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a konu söylense inanıyorum ki ihale yapmayan atanmış Bakana gereğini yapacaktır.

Ödenek yok bahanesine inanmıyorum. Daha yakında Çamlıhemşin yolu ihale dilerek Cengiz’e yüklenmiş.

Keşke İkizdere-Ovit arası da konuda uzman olan Cengiz’e verilse de kısa sürede tamamlansa.

Cumhurbaşkanı daha geçen hafta Rize ye geldiğinde projesi hazır, yatırım programındaki İkizdere-Ovit tüneli arasının ihale edilmesi gerektiğini söyleyemeyenlere de yazıklar olsun diyorum.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş