Kendirli Spor Kompleksinde Sona Gelindi

Kendirli Spor Kompleksinde Sona Gelindi Temeli 2 yıl önce atılıp geçen yıl yapımına başlanan,ancak yükleyici firmanın taahhütlerini yerine getirmediğinden dolayı anlaşmanın fesih edilmesiyle uzun süre ara verilen ve yeniden yapımına başlanan Kendirli spor kompleksinde çalışmalar son aşamaya geldi.Halısı serilen ve tribün çalışmaları devam eden çok amaçlı spor sahası yakında hizmete giriyor Temeli 2 yıl önce..

Kendirli Spor Kompleksinde Sona Gelindi
Tarih : Okunma : 31 Defa Okundu... Yorum Yap

Kendirli Spor Kompleksinde Sona Gelindi

Temeli 2 yıl önce atılıp geçen yıl yapımına başlanan,ancak yükleyici firmanın taahhütlerini yerine getirmediğinden dolayı anlaşmanın fesih edilmesiyle uzun süre ara verilen ve yeniden yapımına başlanan Kendirli spor kompleksinde çalışmalar son aşamaya geldi.Halısı serilen ve tribün çalışmaları devam eden çok amaçlı spor sahası yakında hizmete giriyor

Temeli 2 yıl önce atılan, ancak zeminde yaşanan sorunlar nedeniyle yapımı yılan hikayesine dönen,yükleyici firmanın taahhütlerini yerine getirmediğinden dolayı Haziran ayında anlaşmanın fesih edilmesiyle uzun süre ara verilen Kendirli spor kompleksi, Aralık ayının son haftasında yapılan yeni ihalenin ardından tekrar hızlı bir şekilde yapımına başlayarak bitme aşamasına geldi.

Yaşanan sıkıntılar nedeniyle yaklaşık 1 yıldır ‘’Kendirli Spor Kompleksi’’ inşaat çalışmaları durmuştu. Rize Gençlk Spor il müdürlüğü tarafından ihalesi yeniden yapılan ve Karos Mühendislik firması tarafından kazanılan ihalenin ardından Kendirli spor Kompleksi’nde inşaat çalışmalarına Ocak ayının başlarında yeniden start verilirken ,geçen sürede çalışmalar havalarında iyi gitmesiyle önemli bir ivme kazanmıştı.

Zemindeki sorunlar hallaedilip Halısı serilen ve tribün çalışmaları devam eden çok amaçlı spor sahası yakında hizmete giriyor

Konuyla ilgili Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar yaptığı açıklamada: Beldemiz Düz Mahallesinde Yapımı Devam Eden ve Sona Doğru Yaklaşılan Kendirli Spor Kompleksimizde Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Kendirli’nin Sportif Faaliyetlerde Çok Önemli Bir İhtiyacı Giderilecek Olması Bizleri Memnun Ediyor. Bu Konuda Bizlere Destek Veren Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Bir Önceki Spor Bakanımız Sn. Osman Aşkın Bak , Spor İl Müdürümüz Mustafa ÇELİK ve Yüklenici Firmaya Çalışmalarından Ötürü Kendirli Halkı Adına Teşekkür Ederim diyerek sözlerini tamamladı.

Osman Köseoğlu

İlk yorumu siz yazın