KAZIM RAKICI      ÇAY KUR RİZE SPOR ALT YAPISINDA KALECİ ANTRENÖRÜ ( nostalji )

KAZIM RAKICI      ÇAY KUR RİZE SPOR ALT YAPISINDA KALECİ ANTRENÖRÜ 1986 senesinde Futbola Çay Kur Rize sporun alt yapısında başlayan Kazım Rakıcı Bugün Çay Kur Rize sporda alt yapıda kaleci antrenörlüğü yapmaktadır. Evli ve biri kız biri erkek iki çocuk sahibi olan Kazım RAKICI futbola 1986 senesinde Ç.Rizespor’un alt yapısında başladım. Daha sonra 1..

KAZIM RAKICI      ÇAY KUR RİZE SPOR ALT YAPISINDA KALECİ ANTRENÖRÜ ( nostalji )
Tarih : Okunma : 86 Defa Okundu... Yorum Yap

KAZIM RAKICI      ÇAY KUR RİZE SPOR ALT YAPISINDA KALECİ ANTRENÖRÜ

1986 senesinde Futbola Çay Kur Rize sporun alt yapısında başlayan Kazım Rakıcı Bugün Çay Kur Rize sporda alt yapıda kaleci antrenörlüğü yapmaktadır.

Evli ve biri kız biri erkek iki çocuk sahibi olan Kazım RAKICI futbola 1986 senesinde Ç.Rizespor’un alt yapısında başladım. Daha sonra 1 sene alt yapıda oynadıktan sonra 88-89 senesinde Çayeli spor’a kaleci olarak gittim. Daha sonra 1990 – 1999 yılları arasında Çay Kur.Rize spor’da hizmet ettim diyen Kazım RAKICI: “1999 – 2001 senesinde İzmir Karşı Yakada görev yaptım. 2001-2004 yılları arasında Artvin Hopa’da görev yaptım. 2004-2005 futbol sezonunda Of spor’da 1 yıl hizmet yaptım. 2005-2006 sezonunda amatör olarak İyidere spor’da 1 yıl yine kaleci olarak görev yaptım. Aynı takımda 1 yılda hocalık yaptım.” Diyen Kazım RAKICI 2008 yılında Ç.Rizespor alt yapısında kaleci antrenörlüğüne başladım. Kazım Hoca: “ amacım Rize futboluna yetenekli, ahlaklı kaleci yetiştirmek. Rize uzun yıllar o sıkıntıyı yaşıyor. O yetenekte kaleciler alt yapımızda var. Biz bu çocukları Rize futboluna ve en önemli Türk futboluna kazandırmak için bütün çalışmamızı, bildiklerimizi çocuklarımıza aktarmak için varımızı ortaya koyduk.” Dedi. 

İlk yorumu siz yazın