-KAYMAKAMDAN ÖĞRETMEN VE VEFA GURUBU ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ

-KAYMAKAMDAN ÖĞRETMEN VE VEFA GURUBU ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Covid-19 salgını ile mücadele etme kapsamında ilçedeki çalışmalara katılan Öğretmen ve Vefa Gurubu üyelerine Kaymakam tarafından başarı belgesi verildi. 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, özellikle covid-19 salgınının yaşandığı dönemde, öğrencilere uzaktan eğitim yoluyla ulaşarak süreci devam ettirme konusunda üstün başarı ve gayret gösteren öğretmenlere İkizdere Kaymakamı Cafer..

-KAYMAKAMDAN ÖĞRETMEN VE VEFA GURUBU ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

-KAYMAKAMDAN ÖĞRETMEN VE VEFA GURUBU ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Covid-19 salgını ile mücadele etme kapsamında ilçedeki çalışmalara katılan Öğretmen ve Vefa Gurubu üyelerine Kaymakam tarafından başarı belgesi verildi.

2019-2020 eğitim-öğretim yılında, özellikle covid-19 salgınının yaşandığı dönemde, öğrencilere uzaktan eğitim yoluyla ulaşarak süreci devam ettirme konusunda üstün başarı ve gayret gösteren öğretmenlere İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı tarafından Başarı Belgesi verildi. Başarı Belgesi verirken bir açıklamada bulunan Kaymakam Cafer Kaymakçı’ Covid-19 salgını döneminde İlçemizdeki Vefa Sosyal Destek Grubuna katkıda bulunanlara ve Covid-19 virüsünün yayılmasını engelleme çalışmalarında görev alan ve öğrencilere uzaktan eğitim yoluyla ulaşarak katkıda bulunan öğretmenlerimize ‘Başarı Belgesi’ vererek destek olmak istedik ’dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami Öner ve bir grup öğretmene belgelerini veren Kaymakam Cafer Kaymakçı özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

İlk yorumu siz yazın