KAYMAKAMDAN ESNAFA ZİYARET

KAYMAKAMDAN ESNAFA ZİYARET İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ın esnaf ziyaretleri devam ediyor. Kaymakamın ziyaretleri esnaflar tarafından memnunlukla karşılanıyor. İlçe esnafıyla tanışmak ve işlerinin nasıl gittiğini sormak için sokağa inerek ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ın işyerlerini ziyaretinden esnaflarda memnun kalıyor. Kaymakamın ziyareti hakkında bir açıklamada bulunan Zabit İspir’ ’Kaymakamımızın bizleri hatırlayarak ziyaret etmesi esnaf..

Tarih : Okunma : 18 Defa Okundu... Yorum Yap

KAYMAKAMDAN ESNAFA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ın esnaf ziyaretleri devam ediyor. Kaymakamın ziyaretleri esnaflar tarafından memnunlukla karşılanıyor.

İlçe esnafıyla tanışmak ve işlerinin nasıl gittiğini sormak için sokağa inerek ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ın işyerlerini ziyaretinden esnaflarda memnun kalıyor. Kaymakamın ziyareti hakkında bir açıklamada bulunan Zabit İspir’ ’Kaymakamımızın bizleri hatırlayarak ziyaret etmesi esnaf olarak bizi memnun ediyor. Bizde sıkıntılarımızdan bahsettik. Bugün ekonomik şartlar çok ağır. Sürücü esnafı olarak zor durumdayız’’ dedi.

Kaymakam Mustafa Salih Bayram ‘’ilçe esnafını ziyaretimiz her zaman devam edecek. Şimdiye kadar bir şikâyet bize ulaşmadı. İlçede asayiş yönünden çok İyi bir durumdayız. Fiyatlara müdahalemiz olamaz. Esnafımızın örnek insan olmasını ve müşterilerine iyi davranmasını bekliyoruz’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın