KAYMAKAMDAN DEPREMZEDELERE LOJMAN

KAYMAKAMDAN DEPREMZEDELERE LOJMAN İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-ALMUS-İkizdere ilçesinin çalışkanlığıyla iz bırakan Kaymakamlarından Tarık Buğra Seyhan Tokat-Almus ilçesinde depremzedelere lojman tahsis ediyor. Almus Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ilçeye gelen depremzedeler için özelleştirilen EÜAŞ HES lojmanlarını tahsis ettiklerini söyledi. Çalışkanlığı ile iz bırakan Kaymakam Tarık Buğra Seyhan’’ Kaymakamlık ve Almus Belediyesi ve Almuslu hemşerilerimizin Devlet-Millet işbirliği ile onarımını..

Tarih : Okunma : 60 Defa Okundu... Yorum Yap

KAYMAKAMDAN DEPREMZEDELERE LOJMAN

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-ALMUS-İkizdere ilçesinin çalışkanlığıyla iz bırakan Kaymakamlarından Tarık Buğra Seyhan Tokat-Almus ilçesinde depremzedelere lojman tahsis ediyor.

Almus Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ilçeye gelen depremzedeler için özelleştirilen EÜAŞ HES lojmanlarını tahsis ettiklerini söyledi. Çalışkanlığı ile iz bırakan Kaymakam Tarık Buğra Seyhan’’ Kaymakamlık ve Almus Belediyesi ve Almuslu hemşerilerimizin Devlet-Millet işbirliği ile onarımını yaptığımız EÜAŞ lojmanlarında misafir ettiğimiz depremzede ailelerimizi ziyaret ettik. Afetzede vatandaşlarımızın barınma ihtiyacının karşılanması amacıyla, Almuslu esnaf ve hemşerilerimizin nakdi yardımlarıyla 37 konutluk EÜAŞ lojmanlarının bakım ve onarımı devam ediyor. EÜAŞ lojmanlarımızda onarımı tamamlanan 5 lojmana 5️ ailemiz oturmaya başladı.

10 Lojmanın daha onarımı tamamlandı

Bakım onarımı tamamlanan diğer 10 lojman da depremzede ailelerimizi yerleştirmeye hazır duruma getirildi. Diğer lojmanlarımızda ise diğer afetzede vatandaşlarımızı misafir etmek için eşya yerleştirme ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Misafir edeceğimiz diğer afetzede vatandaşlarımız için lojmanların onarımına nakdi yardımlar devam etmektedir’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş