KAYMAKAM VE MÜFTÜ ANZERDE İNCELEMEDE BULUNDU

  İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Kaymakam Vekili Muhammet Furkan Bektaş Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı ile birlikte Balı ile ünlü Anzer-Ballıköy’de incelemede bulundular. Ballıköyde tadilatı yapılan köy camisinde incelemede bulunan Kaymakam V. Muhammet Furkan Bektaş ve İl Müftüsü Naci Çakmakçı İkizdere Müftüsü Nizamettin Keskin, Rize İl Müftü Yardımcısı Abdullah Köse Cami onarım çalışmalarının biran önce tamamlanmasını..

KAYMAKAM VE MÜFTÜ ANZERDE İNCELEMEDE BULUNDU
Tarih : Okunma : 14 Defa Okundu... Yorum Yap

 

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Kaymakam Vekili Muhammet Furkan Bektaş Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı ile birlikte Balı ile ünlü Anzer-Ballıköy’de incelemede bulundular.

Ballıköyde tadilatı yapılan köy camisinde incelemede bulunan Kaymakam V. Muhammet Furkan Bektaş ve İl Müftüsü Naci Çakmakçı İkizdere Müftüsü Nizamettin Keskin, Rize İl Müftü Yardımcısı Abdullah Köse Cami onarım çalışmalarının biran önce tamamlanmasını istediler. Ballıköy Muhtarlığında bir süre sohbet ederek Muhtar Remzi Güzel’den çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam V.Bektaş dünyanın en şifalı balının üretildiği Anzerde bulunmaktan memnun oldum. İlçeyi yeni tanıyorum. Ballı köyü bu çalışma dolayısıyla tanıdım. Mevsim sona ermeden inşallah cami onarımını tamamlarsınız ’dedi.

Köy Muhtarlığında köylüler tarafından katılan misafirlere Anzer Balı ve yemek ikramında bulunuldu

İlk yorumu siz yazın