KAYMAKAM ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan Gölyayla Köyünde bulunan Şehit Sultan Kan’ın kabrini ziyaret etti. Şırnak-Çakırsöğüt Girahalina mevkiinde 1996 yılında bölücü terör unsurlarıyla çıkan çatışmada Şehit olan Sultan Kan’ın köy girişindeki kabrini Muhtar D.Ali Kan, İlçe Jandarma Komutanı J.Bçvş. Burhan Işık ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Tarık Buğra Seyhan..

KAYMAKAM ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ
Tarih : Okunma : 124 Defa Okundu... Yorum Yap

KAYMAKAM ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan Gölyayla Köyünde bulunan Şehit Sultan Kan’ın kabrini ziyaret etti.

Şırnak-Çakırsöğüt Girahalina mevkiinde 1996 yılında bölücü terör unsurlarıyla çıkan çatışmada Şehit olan Sultan Kan’ın köy girişindeki kabrini Muhtar D.Ali Kan, İlçe Jandarma Komutanı J.Bçvş. Burhan Işık ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Tarık Buğra Seyhan Şehit Sultan Kan için dua ettikten sonra yaptığı kısa konuşmasında ’şehitlerimiz bu Albayrak için can verdi, bizim için can verdi, bu vatan kolay kazanılmadı. Bizi korumak için can veren kan akıtan şehitlerimizi unutmak mümkün değildir. Allah mekânlarını cennet eylesin’ dedi.

Başarılı çalışmalarıyla göreve başladığı kısa sürede ilçede çok sevilen Kaymakam Tarık Buğra Seyhan ’Şehitleri unutursak bizide unuturlar’ dedi.

İlk yorumu siz yazın