KARAYOLLARI YOLUNA SAHİP ÇIKMIYOR

KARAYOLLARI YOLUNA SAHİP ÇIKMIYOR -RİZE-İKİZDERE YOLUNUN HURMALIK MEVKİİNDE DERENİN TAHRİP ETİĞİ YOL AYLARDIR ONARILMADI, SÜRÜCÜLER TEDİRGİN İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize-İspir-İkizdere karayolunun Hurmalık mevkiinde dere taşkını sonucu tek şerite düşen yolun yapılmaması sürücüleri tedirgin ediyor. 3 Eylül Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hizmete açtığı Hurmalık-1 tünelinin paralelindeki eski yolda dere taşkını ile tek şerite düşen yolda aylardır çalışma..

KARAYOLLARI YOLUNA SAHİP ÇIKMIYOR
Tarih : Okunma : 50 Defa Okundu... Yorum Yap

KARAYOLLARI YOLUNA SAHİP ÇIKMIYOR

-RİZE-İKİZDERE YOLUNUN HURMALIK MEVKİİNDE DERENİN TAHRİP ETİĞİ YOL AYLARDIR ONARILMADI, SÜRÜCÜLER TEDİRGİN

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize-İspir-İkizdere karayolunun Hurmalık mevkiinde dere taşkını sonucu tek şerite düşen yolun yapılmaması sürücüleri tedirgin ediyor.

3 Eylül Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hizmete açtığı Hurmalık-1 tünelinin paralelindeki eski yolda dere taşkını ile tek şerite düşen yolda aylardır çalışma yapılmadı. Karayolunda tek şerite düşen ve hem de viraj olan bir yerde niye çalışma yapılmıyor diyerek tepki gösteren İkizdere Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Zabit İspir’’bu yoldan geçerken tehlike yaşıyoruz. Dolmuşçular tünele girmiyor. Burasını derenin taşkını tahrip etti. Tek şeritteki yerde işaret tabelaları var fakat bazen büyük arabalar bu levhalara çarpıyor. Karayolları Bölge Müdürlüğü burasını görmüyor mu? Bu yerin yapılmasını Karayollarından bekliyoruz’dedi.

İlk yorumu siz yazın