KARAL VE KASAP ATMEYDANI MAHALLESİ HALKI İLE BULUŞTU

KARAL VE KASAP ATMEYDANI MAHALLESİ HALKI İLE BULUŞTU   Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı M.Sadettin Türüt, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcıları İsmail Kosif, Mehmet Şehitoğlu, Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü İsak Alim, Atmeydanı Mahhhalesi Muhtarı..

Tarih : Okunma : 18 Defa Okundu... Yorum Yap

KARAL VE KASAP ATMEYDANI MAHALLESİ HALKI İLE BULUŞTU

 

Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı M.Sadettin Türüt, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcıları İsmail Kosif, Mehmet Şehitoğlu, Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü İsak Alim, Atmeydanı Mahhhalesi Muhtarı Fatih İslamoğlu ve Ak Parti Atmeydanı Mahalle Sorumlusu Muhammet Ayhan tarafından organize edilen ve hep birlikte Atmeydanı Dosma camisinde cemaatle kılan sabah namazının ardından mahalle halkı ile birilikte toplu kahvaltı yapıldı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı M. Sadettin Türüt’un ardından konuşan Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, “Benimde gençlik yıllarımın önemli bir kısmı bu güzel mahallemizde geçmiştir. Halen babam ve annemin ikamet ettiği bu önemli mahallemiz daha çok RTE Üniversitesine bağlı Meslek Yüksek Okullarımızla tanınmaktadır. Bizim için bütün mahallelerimiz önemlidir. Sayın Belediye başkanımız Kasap ve partimizin İlçe başkanı, İl başkan Yardımcılıları ile Arilikte bu sabah sizlerle beraber olmaktan son derece mutluyuz. Uzun yıllardır teşkilat olarak bu gibi sabah programlarımıza yerel seçim çalışmalarımız nedeniyle arar vermiştik. Artık bundan böyle bu toplantılarımıza tüm mahalle ve köylerimizde devam edeceğiz. Meclis bu yıl henüz tatile girmedi. Torba kanun adıyla bilinen kanunlarının çıkarılması çalışmalarımız devam ediyor. Haftanın, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri meclis çalışmalarında bulunma zarureti dışında aklan diğer haftanın 4 gününde çoğunlukla Rize’de sizlerle birlikteyim. Bu sabah hep birlikte yapmış olduğumuz kahvaltılı istişare ve sizleri dinleme toplantımızda ben ve belediye başkanız, teşkilat mensuplarımız, mahalle muhtarımız ve siz değerli mahalle halkımıza yönelik devam eden hizmetlerimizin ve olması gereken hizmetleri sizlerden dinlemek ve en kısa zamanda çözümlerini yerine getirmek bizlerin görevidir. Bir hafta sonar T.C. tarihinde ilk defa halkımız seçimle Cumhurbaşkanını seçecek. Bu demokrasimizin gelişmesi açıcında tarihi bir olaydır. Cumhuriyet kurulduktan sonra hiç arada vermeden 12 Türkiye’yi büyük bir başarı ile yöneten Rizeli bir başbakan dan sonra, şimdi de inşallah birinci turda kesin sonuçu alacağız ve Rizeli Cumhurbaşkanını seçeceğiz.O nedenle tüm Türkiye için önemli olan bu seçim Rizeliler için çok daha önemlidir. 30 Mart 2014 yerel yönetim seçimlerinde elde ettiğimiz Türkiye birinciliği oyumuzun çok daha üstünde bir oy yüzdesiyle işimizi, güçümüzü, tatilimizi, yaylamızı seçim sonrasına barakacağız ve sandıklara koşacağız, sandıklara sahip çıkacağız, seçim sabahında Yeni Türkiye zaferini inşallah hep birlikte yaşayacağız.” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İlk yorumu siz yazın