İlimiz genelinde narkotik suçlarla mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce yapılan çalışmalar kapsamında; 20.10.2023 günü yakalama esnasında şüpheli şahıslar içerisinde uyuşturucu madde olan poşetleri dereye atmış, dere içerisinde yapılan takip ile bahse konu poşetler ele geçirilmiştir. Bahse konu poşetler ile şahısların üzerinde ve araçta yapılan aramada; *4 parça halinde toplam ağırlığı 1 kilo 676,87 gram olan Sentetik Cannobinoid (Bonzai)..

Tarih : Okunma : 8 Defa Okundu... Yorum Yap

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce yapılan çalışmalar kapsamında; 20.10.2023 günü yakalama esnasında şüpheli şahıslar içerisinde uyuşturucu madde olan poşetleri dereye atmış, dere içerisinde yapılan takip ile bahse konu poşetler ele geçirilmiştir. Bahse konu poşetler ile şahısların üzerinde ve araçta yapılan aramada;

*4 parça halinde toplam ağırlığı 1 kilo 676,87 gram olan Sentetik Cannobinoid (Bonzai) Maddesi,

*1 adet Hassas Terazi ele geçirilmiştir.

Devam eden çalışmalarda şahısların kullanımında bulunduğu tespit edilen ikametlerde ve çaylık arazide yapılan aramada;

*3 parça halinde toplam ağırlığı 3 kilo 400 gram olan Sentetik Cannobinoid Maddesi (Bonzai) ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili olarak toplamda 5 kilo 76 gram olan Sentetik Cannobinoid (Bonzai) Maddesi ele geçirilmiş olup E.T. ve H.Ş. isimli şahıslar Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin akabinde çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

İlimiz genelinde narkotik suçlarla mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş