-İKİZDEREDE KAR YAĞIŞINDA MÜCADELE KÖYLÜ KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN

-ÇORUH EDAŞ KARDA KIŞTA İŞBAŞINDA -İKİZDEREDE KAR YAĞIŞINDA MÜCADELE KÖYLÜ KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Kar yağışının etkili olduğu İkizdere’nin yüksek rakımdaki köylerinde meydana gelen elektrik hatlarındaki arızalara müdahaleler zamanında yapılıyor. İlçenin Sivrikaya köyünde köylülerin karanlıkta kalmaması için arıza olan hatlarda elektrik direklerine çıkarak arıza gideren ÇORUH EDAŞ ekipleri köylülerin takdirini kazandı. Sivrikaya Köyü Muhtarı..

-İKİZDEREDE KAR YAĞIŞINDA MÜCADELE KÖYLÜ KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN
Tarih : Okunma : 26 Defa Okundu... Yorum Yap

-ÇORUH EDAŞ KARDA KIŞTA İŞBAŞINDA

-İKİZDEREDE KAR YAĞIŞINDA MÜCADELE KÖYLÜ KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kar yağışının etkili olduğu İkizdere’nin yüksek rakımdaki köylerinde meydana gelen elektrik hatlarındaki arızalara müdahaleler zamanında yapılıyor.

İlçenin Sivrikaya köyünde köylülerin karanlıkta kalmaması için arıza olan hatlarda elektrik direklerine çıkarak arıza gideren ÇORUH EDAŞ ekipleri köylülerin takdirini kazandı. Sivrikaya Köyü Muhtarı Oktay Aksu’da yaptığı açıklamasında ‘kar yağışı altında köyümü karanlıkta bırakmayan ÇORUH EDAŞ ekiplerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Kış mevsiminde karanlıkta kalmak istemeyiz. Çalışan ekip sayı olarak çok az ama arızalara zamanında yetişip çözüm bulmakta çok usta ve becererikli, kendilerine kurum olarak köyüm adına teşekkür ediyorum’ dedi.

İlk yorumu siz yazın