-İKİZDERE YÜKSEK KESİMLERDE KAR ETKİLİ

  -ANZER, ESKİCE, CİMİL, GÖLYAYLA KÖYLERİNDE KAR KALINLIĞI 35 CM İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Bölgede iki gündür devam eden yağmur ve soğuk hava yerini kara bıraktı. İkizdere’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı yer yer 35 cm yi buldu. Özel İdare ekipleri yol açma çalışmasında bulundu. İkizdere ilçesinde etkili olan kar yağışı yüksek köylerde ulaşımı olumsuz yönde..

-İKİZDERE YÜKSEK KESİMLERDE KAR ETKİLİ
Tarih : Okunma : 16 Defa Okundu... Yorum Yap

 

-ANZER, ESKİCE, CİMİL, GÖLYAYLA KÖYLERİNDE KAR KALINLIĞI 35 CM

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Bölgede iki gündür devam eden yağmur ve soğuk hava yerini kara bıraktı. İkizdere’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı yer yer 35 cm yi buldu. Özel İdare ekipleri yol açma çalışmasında bulundu.

İkizdere ilçesinde etkili olan kar yağışı yüksek köylerde ulaşımı olumsuz yönde etkiledi. İlçe Özel İdare ekiplerinin kardan kapalı duruma gelen yüksek köylerde çalışma başlattıklarını söyleyen Kaymakam Cafer Kaymakçı ’ilçemizde mahsur kalan kimse yok. Ekiplerimiz zaten hareket halinde. Kış için daha önce uyarıları yaptığımız için yaylalarımızda kimse kalmadı. Yüksek köylerden Anzer, Eskice, Cimil köylerimizde İlçe Özel İdare ekiplerimiz araçlarımızla çalışmalar yaparak mağduriyeti önlüyor’ dedi.

Anzer, Çiçekli, Eskice, Gölyayla, Meşeköy, Kama, Çifteköprü, Çamlık, Sivrikaya ve Cimil köylerinde kar kalınlığı 35 cm civarında

İlk yorumu siz yazın