İKİZDERE ŞANTİYEYE DÖNDÜ,

İKİZDERE ŞANTİYEYE DÖNDÜ, ENERJİ HATLARI YERALTINA İNİYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İlçede Belediyenin altyapı ve sanat yapısı çalışmaları devam ediyor. İkizdere Belediyesinin kıt imkânları ile önemli çalışmalara başladığını söyleyen MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz İkizdere’yi şantiyeye çevirdik. İnsanımıza, ilçemize hizmetten fedakârlık edemeyiz dedi. Başkan Karagöz şantiyeye dönen ilçede çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada’ ’Seçim vaadimiz arasında ilçeye..

Tarih : Okunma : 7 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE ŞANTİYEYE DÖNDÜ, ENERJİ HATLARI YERALTINA İNİYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İlçede Belediyenin altyapı ve sanat yapısı çalışmaları devam ediyor. İkizdere Belediyesinin kıt imkânları ile önemli çalışmalara başladığını söyleyen MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz İkizdere’yi şantiyeye çevirdik. İnsanımıza, ilçemize hizmetten fedakârlık edemeyiz dedi.

Başkan Karagöz şantiyeye dönen ilçede çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada’ ’Seçim vaadimiz arasında ilçeye Doğalgaz getireceğiz sözümüz vardı ve gerçek oluyor. İlçe girişinde imalatına başlanacak Aksa doğalgaz boşaltım istasyonu ve inşaatı devam eden İkizdere Emniyet Amirliği binası için yol kenarından geçen enerji iletim hatlarını yer altına alma çalışması başlattık. Çalışmamız İkizdere Belediyemiz Fen İşleri ekipleri ve Çoruh Elektrik dağıtım AŞ ekipleri tarafından devam ediyor. Hatları yeraltına almak için kazı çalışması başlattık. Biz ilçemiz için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Hizmette sınır yoktur’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın