İKİZDERE MHP ‘DEN MUHTARLAR FEDERASYONUNA TEBRİK ZİYARETİ

İKİZDERE MHP ‘DEN MUHTARLAR FEDERASYONUNA TEBRİK ZİYARETİ FEDERASYON BAŞKANI REMZİ GÜZEL’’ İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI VE MHP TEŞKİLATININ TEBRİK ZİYARETİNDNE MEMNUN OLDUK’’DEDİ İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanlığına seçilen İkizdere-Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel ve yönetimine tebrik ziyaretlerinin bu kez konuğu İkizdere Belediye Başkanı ve MHP İlçe teşkilatı oldu. Federasyon Başkanlığına seçilerek 3.Başkan olan Remzi Güzel ziyaret..

İKİZDERE MHP ‘DEN MUHTARLAR FEDERASYONUNA TEBRİK ZİYARETİ
Tarih : Okunma : 9 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE MHP ‘DEN MUHTARLAR FEDERASYONUNA TEBRİK ZİYARETİ

FEDERASYON BAŞKANI REMZİ GÜZEL’’ İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI VE MHP TEŞKİLATININ TEBRİK ZİYARETİNDNE MEMNUN OLDUK’’DEDİ

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanlığına seçilen İkizdere-Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel ve yönetimine tebrik ziyaretlerinin bu kez konuğu İkizdere Belediye Başkanı ve MHP İlçe teşkilatı oldu.

Federasyon Başkanlığına seçilerek 3.Başkan olan Remzi Güzel ziyaret esnasında yaptığı konuşmada’ ’ilçemizin Belediye Başkanı Hakan Karagöz ve MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun ile yönetim kurulu üyelerinin tebrik ziyaretinden mutlu olduk. Muhtarlar olarak görev bilinci içinde bütün köylerimizde imkânlar ölçüsünde hizmet yapmak istiyoruz’’ dedi. Federasyon Başkanı Remzi Güzel ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’Anzer Balımızın üretildiği Ballı köyümüzün çalışkan muhtarını Federasyon Başkanı gibi önemli bir göreve seçildiği için tebrik ediyorum. Muhtarlarda bizim gibi seçimle işbaşına gelir görev yapar. Buradaki görevinde de başarılar diliyorum’’ dedi. İkizdere MHP İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun ziyaretteki konuşmasında’’ bugün Muhtarımız ve Başkanımızın sevincine ortak olmak istedik. Ballıköy Muhtarımızın Federasyon Başkanlığını kazanması güzel işler yapacağının göstergesidir. İlçe teşkilatı olarak bizlerde bütün çalışmalarında yardımcı olma sözü veriyoruz’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın