-İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI İHTİYAÇLARI YERİNDE GÖRÜYOR

-İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI İHTİYAÇLARI YERİNDE GÖRÜYOR KAYMAKAM KÖYLERDE İKİZDERE-İlçe Kaymakamı Cafer Kaymakçı köylerdeki eksik ve ihtiyaçları görmek için köy ziyaretlerine devam ediyor. Gürdere köyüne giderek Muhtar Erdoğan Baş’dan köy hakkında bilgi alan Kaymakam Cafer Kaymakçı köy ilkokul binasında da incelemede bulundu. Taşımalı eğitim başlayana kadar köy ilkokulunun uzun yıllardır eğitim-öğretime açık olduğunu söyleyen Muhtar..

-İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI İHTİYAÇLARI YERİNDE GÖRÜYOR
Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

-İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI İHTİYAÇLARI YERİNDE GÖRÜYOR

KAYMAKAM KÖYLERDE

İKİZDERE-İlçe Kaymakamı Cafer Kaymakçı köylerdeki eksik ve ihtiyaçları görmek için köy ziyaretlerine devam ediyor.

Gürdere köyüne giderek Muhtar Erdoğan Baş’dan köy hakkında bilgi alan Kaymakam Cafer Kaymakçı köy ilkokul binasında da incelemede bulundu. Taşımalı eğitim başlayana kadar köy ilkokulunun uzun yıllardır eğitim-öğretime açık olduğunu söyleyen Muhtar Erdoğan Baş’ köyümüz sürekli göç verdi. Nüfus azaldığı için öğrenci sayısı azalınca mecburen kalan çocuklarımız merkezdeki okula taşınıyor. Köyümüzde organik çay üretimi yapıyoruz azda olsa hayvancılık ve arıcılık yapan ailelerimiz var ’dedi. Kaymakam Cafer Kaymakçı’ köylerimizi yakından tanıyorum. Coğrafi yapımız çok sarp, imkânlar ölçüsünde de hizmet yapıyoruz. Gürdere köyümüzün ana yolu çoğunlukla beton asfalt kaplanmış, Gürdere köyümüzün çevre temizliğindeki duyarlılığını önceden biliyordum. Temizlik konusunda örnek bir köyümüz’dedi.

Kaymakamın Gürdere Köyü ziyaretine İlçe Jandarma Komutanı Burhan Işık ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet Terzi de eşlik etti

İlk yorumu siz yazın