İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI EDİRNE MERİÇ KAYMAKAMLIĞINA ATANIRKEN YENİ KAYMAKAM HACI KERİM MERAL

İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI EDİRNE MERİÇ KAYMAKAMLIĞINA ATANIRKEN YENİ KAYMAKAM HACI KERİM MERAL İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Son çıkan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı Edirne –Meriç Kaymakamlığına atanırken, Kaymakamlığa Sivas-İmranlı Kaymakam Vekili olan Hacı Kerim Meral atandı. Hacı Kerim Meral, 01 Temmuz 1990 tarihinde Gümüşhane ‘Köse ilçesi Salyazı köyünde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Salyazı..

Tarih : Okunma : 433 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE KAYMAKAMI CAFER KAYMAKÇI EDİRNE MERİÇ KAYMAKAMLIĞINA ATANIRKEN YENİ KAYMAKAM HACI KERİM MERAL

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Son çıkan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı Edirne –Meriç Kaymakamlığına atanırken, Kaymakamlığa Sivas-İmranlı Kaymakam Vekili olan Hacı Kerim Meral atandı.

Hacı Kerim Meral, 01 Temmuz 1990 tarihinde Gümüşhane ‘Köse ilçesi Salyazı köyünde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Salyazı İlkokulunda, Liseyi Gümüşhane Anadolu Lisesinde, Üniversite Öğrenimini ise Kırıkkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden mezun olarak tamamladı. 2012 yılında Üniversiteden mezun olduktan 3 ay sonra İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak atandı. Burada yaklaşık 3 yıl çalıştıktan sonra 2015 yılının Haziran ayında Edirne İl Göç İdaresinde İl Göç Uzman Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına devam etti.

2 Eylül 2018 tarihinde açılan İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak 11 Mart 2019’da Mülki İdare Amirliği mesleğine 107.Dönem Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İl Merkez Stajını Edirne Valiliğinde yaptıktan sonra, Kaymakam Refikliği stajlarını sırasıyla; Denizli’nin Sarayköy, Diyarbakır’ın Silvan İlçelerinde tamamladı. 11 Eylül 2020 tarihinde Sivas İmranlı ilçesine Kaymakam vekili olarak görev yaptı.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş