-İkizdere Kaymakamı Ali Özdaş ilçeyi tanımaya esnaf ziyaretiyle başladı.

KAYMAKAM ESNAF ZİYARETİNDE İSMET KÖSOĞLU https://www.haberimrize.com/ikizdere-kaymaka…aretiyle-basladi/İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Ali Özdaş ilçeyi tanımaya esnaf ziyaretiyle başladı. Kaymakamlık görevine yeni başlamasına rağmen ilçeyi daha yakından tanımak için esnafla tanışarak sohbet etmeye başlamak için ziyarete başlayan Kaymakam Ali Özdaş’’ vatandaşlarımızla sohbet edip, esnaflarımızı fırsat buldukça ziyaret etmek isterim. İnsanımızın varsa bir istek ihtiyaç veya şikayetleri yerinde dinlemek isterim. Makamın..

Tarih : Okunma : 12 Defa Okundu... Yorum Yap

KAYMAKAM ESNAF ZİYARETİNDE

İSMET KÖSOĞLU

https://www.haberimrize.com/ikizdere-kaymaka…aretiyle-basladi/İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Ali Özdaş ilçeyi tanımaya esnaf ziyaretiyle başladı.

Kaymakamlık görevine yeni başlamasına rağmen ilçeyi daha yakından tanımak için esnafla tanışarak sohbet etmeye başlamak için ziyarete başlayan Kaymakam Ali Özdaş’’ vatandaşlarımızla sohbet edip, esnaflarımızı fırsat buldukça ziyaret etmek isterim. İnsanımızın varsa bir istek ihtiyaç veya şikayetleri yerinde dinlemek isterim. Makamın kapısı her zaman herkese açıktır’’ dedi.

Kaymakamın ilçede yaptığı esnaf ziyaretinde İlçe Emniyet Amiri Komiser Osman Emirzeoğlu,Yazı İşleri Müdürü Salih Çepnioğlu hazır bulundu.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş