-İKİZDERE ÇORUH EDAŞ ÇALIŞMASI KAR KIŞ DİNLEMİYOR

-ÇALIŞMA VATANDAŞIN KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN -İKİZDERE ÇORUH EDAŞ ÇALIŞMASI KAR KIŞ DİNLEMİYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Kış mevsiminde vatandaşların karanlıkta kalmaması için İkizdere Çoruh EDAŞ ekipleri dur durak bilmeden arızalara müdahalede bulunuyor. İkizdere EDAŞ arıza ekiplerinin kısıtlı imkânlarla arızalara müdahale etmesinden en çok vatandaşlar memnun oluyor. Şiddetli rüzgâr dolayısıyla enerji hatlarında meydana gelen arızaları gidermek için yer..

-İKİZDERE ÇORUH EDAŞ ÇALIŞMASI KAR KIŞ DİNLEMİYOR
Tarih : Okunma : 26 Defa Okundu... Yorum Yap

-ÇALIŞMA VATANDAŞIN KARANLIKTA KALMAMASI İÇİN

-İKİZDERE ÇORUH EDAŞ ÇALIŞMASI KAR KIŞ DİNLEMİYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Kış mevsiminde vatandaşların karanlıkta kalmaması için İkizdere Çoruh EDAŞ ekipleri dur durak bilmeden arızalara müdahalede bulunuyor.

İkizdere EDAŞ arıza ekiplerinin kısıtlı imkânlarla arızalara müdahale etmesinden en çok vatandaşlar memnun oluyor. Şiddetli rüzgâr dolayısıyla enerji hatlarında meydana gelen arızaları gidermek için yer yer 15 metre yüksekteki direklere çıkan ekibin çalışmasından en çok vatandaşlar memnun kaldı. Gölyayla köyünde rüzgârdan zarar gören hatları zamanında onararak köye elektrik verilmesini sağlayan EDAŞ ekiplerine teşekkür eden Muhtar D.Ali Kan ’burada karanlıkta kalmadık. Çok şiddetli rüzgâr esti, Yer yer hatlarda kopmalar olurken Çoruh EDAŞ ekiplerinin özverili çalışmasıyla karanlıkta kalmayarak köyümüze elektrik verildi, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

İlk yorumu siz yazın